Держава витратить 2 млрд на підвищення кваліфікації фахівців

Кошти спрямують на підвищення кваліфікації та перепідготовку фахівців різних галузей

Держава витратить 2 млрд на підвищення кваліфікації фахівців

У державному та місцевих бюджетах на підвищення кваліфікації та перепідготовку фахівців різних галузей передбачено майже 2 млрд гривень.

Про це повідомив заступник міністра фінансів України Роман Єрмоличев, коментуючи необхідність підготовки кадрів для просування реформ. 

За його словами, у місцевих бюджетах на підвищення кваліфікації, перепідготовку кадрів закладами післядипломної освіти заплановано 825,5 млн гривень. Окрім цього, у Державному бюджеті закладені ресурси у розмірі 1,1 млрд грн для забезпечення підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів.

Йдеться про фахівців різних галузей та сфер: освіти, науки, охорони здоровʼя, промисловості, засобів масової інформації, соціального захисту, працівників дипломатичної служби, культури і мистецтва, державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування тощо.

Зокрема, у сфері освіти й науки планується, що на підготовку кадрів та підвищення кваліфікації керівних кадрів і спеціалістів у сфері вищої освіти цього року буде спрямовано 35,4 млн грн.

Окрім того, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» становитиме 373, 6 млн грн.

Освіта.ua
03.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів