В Ужгороді іспити «КРОК» складали під чужими іменами

Замість студентів-медиків іспит прийшли складати інші особи з підробними документами

В Ужгороді іспити «КРОК» складали під чужими іменами

Під час складання іспиту «КРОК» студентами-медиками в Ужгородському національному університеті було виявлено 20 студентів, які намагались скласти іспит під чужими іменами.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Національної поліції в Закарпатській області.

У результаті перевірки поліцейські разом із представниками Центру тестування при Міністерстві охорони здоров’я припинили та задокументували факт махінацій з документами.

За інформацією правоохоронців, було виявлено, що замість справжніх студентів-медиків іспит прийшли складати інші юнаки та дівчата. Саме їхні фото були вклеєні в паспорти замість справжніх фотографій.

«
Відповідно – іспит фактично складали одні особи, а юридично бали мали зарахуватися на ім’я інших осіб, тобто діючих студентів університету»,  повідомляють у поліції.

Співробітники поліції спільно зі слідчими проводять документування злочину та спілкуються з усіма фігурантами. Окрім цього поліцейські перевіряють чи причетні до махінацій викладачі та адміністрація університету.

Водночас за інформацією народного депутата Юлії Гришиної, у ході перевірки було виявлено понад 30 підставних осіб з підробними документами, які намагалися скласти іспит замість майбутніх лікарів.

За її словами, перевірка під час складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту «КРОК» була ініційована Центром тестування при МОЗ.

«Під час перевірки працівниками Центру було виявлено понад 30 осіб з підробними документами, що намагалися скласти іспит замість майбутніх лікарів», – написала народний депутат на своїй сторінці у Facebook.

Окрім того, вона зауважила, що шахрайські дії виглядають дуже дивними, оскільки ніхто в університеті не помітив переклейних фото в паспортах і не помітив підміни своїх студентів.

Освіта.ua
03.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ну й ну!
А поліцейські ще сумніваються, чи викладачі та адміністрація університету були причетні до цих махінацій? Можна випадково пропустити одного чи двох, а понад тридцять - це вже система, яка діє в Ужгороді не перший рік. Та й сама перевірка, навряд, чи була випадковістю. Напевно, хтось завчасно помідомив Центр тестування при МОЗ про махінації, які готуються. Всі причетні до них мають бути звільнені з роботи чи відраховані з університету. Але не вірю, що на такий крок в Ужгороді наважаться. І де гарантія, що таке можливе лише в Ужгороді?