СБУ викрила схему зарахування іноземних студентів-медиків

Пакет послуг передбачав відсутність обов’язкової подачі документів і складання іспитів

СБУ викрила схему зарахування іноземних студентів-медиків

Служба безпеки України викрила протиправний механізм зарахування іноземних студентів до приватного українського медичного закладу вищої освіти.

Про це йдеться у повідомленні Служби безпеки України.

Оперативники спецслужби встановили, що організатори схеми діяли у змові з чиновниками держпідприємства у сфері освіти. «Пакет послуг» передбачав відсутність обов’язкової подачі відповідних документів і складання іспитів.

Зарахування до медичного вишу коштувало у середньому 3 тисячі доларів США. Щороку до закладу вищої освіти зараховували понад 300 іноземців.

У межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці провели низку обшуків у службових приміщеннях державного підприємства та одного з вишів, а також отримали тимчасові доступи до документів, що підтверджують протиправне зарахування абітурієнтів.

Під час слідчих дій фігуранти кримінального провадження намагались знищити документацію, що могла бути використана у суді.

Освіта.ua
02.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
я
Нєбойсь це Одеса... то там СБУ є багато над чим попрацювать, але там НІЧОГО НІХТО І НІЧОГО І НІХТО НЕ РОБИТЬ САМ - ЦЕ ВСЕ КРИШУВАННЯ НЄГОДЯЄВ !!! НЕ РОБЛЯТЬ І НЕ РОБЛЯТЬ САМІ ЦЕ ВОНИ. ПЕРЕЛАМУВАННЯ ЧЕРЕЗ КОЛІНО ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ!