У Маріуполі збудують новий університет

Заклад дозволить здобувати інженерно-технічні професії, затребувані в промисловості

У Маріуполі збудують новий університет

У Маріуполі відкриють новий недержавний університет «Метінвест Політехніка», який заснувала гірничо-металургійна компанія «Метінвест».

Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії «Метінвест».

Заклад вищої освіти готуватиме фахівців із матеріалознавства, металургії, комп'ютерних наук, автоматизації виробничих процесів, економіки, екології, хімічних технологій та інженерії, архітектури і цивільної інженерії, охорони праці та гірничої справи.

У компанії «Метінвест» розповіли, що університет вже отримав ліцензії Міністерства освіти і науки України на проведення курсів підвищення кваліфікації за спеціальностями «Металургія», «Металознавство», «Комп'ютерні науки», «Економіка», «Охорона праці» та «Гірнича справа». Це означає, що слухачі таких курсів отримають сертифікати державного зразка.

Перші слухачі – співробітники «Метінвесту» – вже підвищують свій рівень знань за спеціальностями «Металургія», «Охорона праці і промислова безпека» та «Гірнича справа».

А перший набір двохсот студентів бакалаврату планується здійснити у 2022 році. Навчання триватиме від трьох до п'яти з половиною років.

Як зазначили в компанії, для «Метінвест Політехніки» та його студентів у Маріуполі побудують навчальний корпус і кампус за дизайн-проектом нідерландського бюро MASA Architects архітектора Хірокі Мацуури, відомого своїми роботами в низці країн світу.

За словами ректора Технічного університету «Метінвест Політехніка» Олександра Поважного, навчальні програми закладу вищої освіти будуть орієнтовані на конкретні запити українського бізнесу.

«Ми залучаємо до вишу найкращих українських і зарубіжних лекторів, а також найсучасніші цифрові технології. Використання дуальної освіти дасть змогу студентам отримувати практичні знання, а підприємствам – адаптованих і висококласних фахівців. Упевнений, що для багатьох студентів новий університет стане трампліном до професійного становлення, успішної кар'єри і фінансового добробуту», – підкреслив Олександр Поважний.

Освіта.ua
22.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів