Академія наук відмовила МВС у передачі корпусу інституту

Академія наук «категорично не може позитивно відповісти на прохання Авакова»

Академія наук відмовила МВС у передачі корпусу інституту

Президент Національної академії наук Анатолій Загородній відхилив прохання міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про передачу поліції лабораторного корпусу Інституту фізіології у Києві.

Про це йдеться у повідомленні «Громадського».

Згідно з повідомленням, бюро президії НАН України на своєму засіданні також вирішило відмовити МВС. Воно постановило, що Академія наук «категорично не може позитивно відповісти на прохання Авакова».

За словами завідувачки відділу сенсорної сигналізації Інституту фізіології Нани Войтенко, це рішення не може бути оскаржене, оскільки президія є вищим органом управління Академії наук.

Вона розповіла, що будівля, про яку йдеться у проханні, – це робочий корпус інституту. Там розташовано обладнання, яке використовують відділи не тільки ті, які розташовані у цьому корпусі, а й весь інститут. Також там є Центр колективного користування, який використовує вся Академія наук.

«Якщо вони будуть далі наполягати, щоб ми передали корпус, то ми будемо підіймати міжнародний резонанс. Тому що ми виконуємо міжнародні гранти, і ми не можемо підводити наших партнерів з Єврокомісії, ми виконуємо також гранти Національного інституту здоров’я США. Ми не можемо зупинити нашу роботу», — наголосила Нана Войтенко.

Як відомо, раніше міністр внутрішніх справ Аваков направив Президенту Національної академії наук Анатолію Загородньому листа, у якому попросив передати для поліції лабораторний корпус Інституту фізіології на Богомольця, 4 у Києві. Йдеться про 16-поверхову будівлю площею майже 9,5 тисяч кв. м, яка розташована поруч із будівлею МВС. Це лабораторний корпус, де проводяться наукові дослідження в галузі фізіології.

Освіта.ua
05.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів