Профтехи отримають шаблони для сайтів

Міністерство освіти проведе кампанію з модернізації вебсайтів закладів професійної освіти

Профтехи отримають шаблони для сайтів

Міністерство освіти проведе кампанію з модернізації вебсайтів закладів професійної освіти.

Метою проведення кампанії є зміна іміджу професійної освіти в Україні. Проєкт реалізується за підтримки Програми ЄС EU4Skills.

Наразі 21 заклад професійно-технічної освіти безкоштовно отримає шаблон нового сайту. Надалі типовий шаблон сайту буде надісланий іншим закладам мережі.

Шаблон сайту містить 5 розділів, за якими закріплено майже 30 сторінок, які профтехзаклади зможуть наповнити актуальними даними.

Розробниками також передбачено кілька наборів кольорів, що адміністратори обиратимуть під час візуального оформлення.

За словами заступника міністра освіти Ігора Гарбарука, вже у лютому всі заклади професійної освіти зможуть використовувати шаблони для нових сайтів.

«Зараз шаблон отримають лише пілотні училища, однак вже в лютому ми передамо його іншим закладам мережі. Це вперше міністерство надає закладам профосвіти типовий шаблон сайту, який зможе покращити їхню комунікацію. Запропонований шаблон є простим і зручним для користувачів, має логічну структуру», – зазначає заступник міністра.

Освіта.ua
20.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр Адамович
як і коли можна отримати шаблон,для ВПТУ. Які програми підходитимуть для керування сайтом? які контактні телефони для тех підтримки? У який спосіб можна отримати шаблони сайтів?
Код
Передайте будь ласка нам, замість сайту новий трактор або автомобіль, а то радянська техніка вже не витримує. Дякую.