У січні профтехи перейдуть на дистанційне навчання

З 8 до 24 січня заклади професійної технічної освіти мають перейти на дистанційне навчання

У січні профтехи перейдуть на дистанційне навчання

З 8 до 24 січня заклади професійної технічної освіти мають здійснювати навчання учнів виключно в дистанційній формі.

Відповідний лист Міністерства освіти направлений на адреси керівників навчально-методичних центрів та закладів професійної освіти.

Зокрема, адміністраціям закладів освіти рекомендовано внести зміни до розкладу занять і погодити з роботодавцями графік і формат, за яким учні проходитимуть практику в цей період.

Складати окремий графік для відпрацювання практики потрібно лише в разі, якщо її проходження припадає на січень 2021 року. За таких обставин графік погоджується також із учнем, а далі затверджується наказом директора профтеху. Якщо організувати практику в такий спосіб неможливо через особливість професії, то її слід провести після завершення посилених карантинних обмежень.

За словами, заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука, МОН вкотре звертає увагу закладів на необхідність дотримання правил, які запобігають поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

«Управлінці на місцях мають у запасі майже 3 тижні, щоб адаптувати освітній процес до нових вимог, а головне, поінформувати працівників закладів про майбутні зміни. Вони стосуються не лише переходу на дистанційну роботу, а й мінімізації фізичних контактів між учасниками освітнього процесу», – зазначає Гарбарук.

Окрім планування навчання в дистанційному форматі, адміністраціям рекомендовано скласти гнучкий графік режиму роботи працівників на зазначений період.

Освіта.ua
17.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів