Конкурси фахової майстерності проведуть за 5 професіями

Конкурси допомагають підтримати інтерес учнів до професії та мотивують до кращого навчання

Конкурси фахової майстерності проведуть за 5 професіями

У 2021 році Всеукраїнські конкурси фахової майстерності проводитимуть за п'ятьма професіями: «Перукар», «Електрогазозварник», «Штукатур», «Верстатник широкого профілю» та «Машиніст тепловоза» (кваліфікація «Помічник машиніста тепловоза»).

За словами заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука, такі конкурси фахової майстерності допомагають підтримати інтерес учнів професійно-технічних закладів до професії, мотивують їх до кращого навчання.

«Тому вже зараз ми починаємо підготовку до таких активностей, щоб на місцевому рівні мали час організувати проведення відбіркових етапів з дотриманням заходів безпеки», – зазначив Ігор Гарбарук.

Як відомо, щорічні конкурси проводяться у три етапи серед учнів-випускників закладів професійно-технічної освіти.

На першому етапі учасники проходять відбори на рівні закладів, на другому етапі – змагаються на обласному рівні. Учасники з найкращими результатами мають можливість позмагатися у фіналі конкурсу на національному рівні.

Призерам Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності призначаються стипендії Президента України, які вони можуть отримувати впродовж року.

У Міністерстві освіти зазначили, що організаторів окремо поінформують про нові терміни та умови для проведення конкурсів у 2021 році.

Освіта.ua
10.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів