Всеукраїнський молодіжний онлайн-форум запрошує до участі
PR

Учасники «Future of Work: бачення нового покоління» обговорять проблеми роботи майбутнього

Всеукраїнський молодіжний онлайн-форум запрошує до участі

11 грудня 2020 року молодь з усієї України запрошують узяти участь в онлайн-форумі «Future of Work: бачення нового покоління». Інтерактивний форум, присвячений темі роботи майбутнього, збере разом топ-менеджерів, експертів провідних компаній та молодь, щоб вони поділились власним баченням роботи і працевлаштування в Україні через декілька років.

Така тематика набула поширення та активно обговорюється у суспільстві через те, що карантин через пандемію та пов'язаний з цим глобальний спад економіки в 2020 році створили вкрай невизначені перспективи ринку праці та прискорили автоматизацію роботи. За даними звіту The Future of Jobs Report 2020 Всесвітнього економічного форуму, час, який витрачають на поточні робочі завдання люди і машини, зрівняється до 2025 року. Тому, за підрахунками компаній, близько 40% робітників потребуватимуть перекваліфікації за шість місяців або менше.

Учасники форуму «Future of Work: бачення нового покоління» зможуть ознайомитись з презентацією програми UNITY та можливостями для молоді від Career Hub, узяти участь у підписанні Пакту заради молоді-2025, переглянути «Сareer Talks: галузі майбутнього» - виступи топ-менеджерів з ключових галузей майбутнього.

Також молодь зможе взяти участь у дискусії «Future of work: бачення нового покоління», яка буде присвячена навичкам ХХІ століття та умовам їх формування і розвитку для молоді.

На учасників очікує квіз, розіграш призів, нетворкінг на ZOOM-afterparty.

Захід відбудеться 11 грудня 2020 року з 11:00 до 17:00 на платформах Zoom, YouTube, Facebook.

Участь в інтерактивному форумі є безкоштовною.

Реєстрація триватиме до 8 грудня 2020 року.

Переглянути онлайн-трансляцію форуму можна буде за посиланням, яке буде надіслано всім зареєстрованим і розміщено напередодні форуму в Facebook.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Організаторами форуму є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України, Всеукраїнським молодіжним центром та міжнародною організацією IREX в межах програми UNITY. Програма UNITY фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Медіапартнерами онлайн-форуму є медіа для оптимістів ШоТам та Освіта.ua.

Освіта.ua
07.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів