МОН: учні профтехів мають розумітися на сучасній техніці

Впровадження технологій в освітній процес сприятиме розумінню учнів на роботі із сучасною технікою

МОН: учні профтехів мають розумітися на сучасній техніці

В Україні мають активніше впроваджуватись технології в освітній процес для того, щоб випускники професійних закладів освіти краще розумілися на роботі із сучасною технікою.

Про це сказав заступник міністра освіти Ігор Гарбарук під час відкриття STEM-лабораторії в Одеському професійному ліцеї будівництва та архітектури.

За його словами, STEAM-лабораторії дозволять учням удосконалювати не тільки професійні навички, але й особистісні, зокрема, творчий потенціал, гнучкість, вміння працювати в команді. 

«Переконаний, що інноваційний підхід та інтеграція IT-рішень в освітній процес має стати невід’ємною частиною модернізації профтехосвіти»,  – зазначив Ігор Гарбарук.

У Міністерстві освіти також зазначили, що у 2020 році фінансування для створення навчально-практичних центрів отримали 52 заклади професійної освіти.

Також закуповувати обладнання для STEM-лабораторій заклади освіти можуть за рахунок залишків освітньої субвенції. 

Освіта.ua
04.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Tet-a-tet
52 ПТУ,це всього 7% від загального числа ПТУ,що діють в Україні. Потрібно щонайменше 14 років, щоб модернізувати заклади профосвіти,якщо рухатися такими темпами. За цей час ця "модернізація"застаріє і ми знову будемо винаходити колесо і бідкатися, які ми нещасні і бідні. А є швидший шлях-віддати частину ПТУ в приватну власність фірмам,компаніям або фізичним особам-професіоналам і нехай вони готують таких спеціалістів,які потрібні(будівництво, торгівля, легка промисловість і т.п),залишивши у власності держави лише ті, які готують кваліф.робітників для державного сектору(залізничний транспорт, енергетика і т.п).Яка користь від новостворених Н.Ц, коли ті самі професії продовжують дублювати існуючі ПНЗ, причому всі мають недобір,некомплектні класи і це називається оптимізація мережі НЗ? Зеленський так пирскав до Порошенка,що той погано керував, а те що зараз? Змінюються міністри, ніби кращі на гірших і віз і нині там.Говорили-балакали, сіли та й заплакали!
Юнеско
Що за безграмотний вираз: ПРОФТЕХИ ?? Заклади профосвіти, чи профтеосвіти, профліцеі.... А то звучить клично, як Собаки . Дико!!