Науковцям розкажуть про «зелені» конкурси

Науковців запрошують підвищити обізнаність щодо ініціативи ЄС «Європейський зелений курс»

Науковцям розкажуть про «зелені» конкурси

Українських учених запрошують долучитись до участі в інформаційному дні «Роль досліджень та інновацій у Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників». Захід відбудеться у режимі відеоконференції.

За інформацією Міністерства освіти і науки, участь у заході можуть узяти науковці, засновники стартапів, представники інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, які займаються створенням інноваційних продуктів, технологій чи послуг, що спрямовані на захист навколишнього середовища.

Онлайн-захід буде складатись із двох частин: пленарного засідання та воркшопу.

Під час засідання будуть розглянуті напрями нових «зелених» конкурсів у межах програми ЄС «Горизонт 2020», представлено нові нещодавно створені державні інституції (Український фонд стартапів та Національний фонд досліджень), які долучилися до підтримки українських науковців і розробників та вже мають успішні кейси у сфері «зелених» ініціатив.

У другій частині інформаційного дня керівники українських національних контактних пунктів проведуть тематичний воркшоп щодо практичних аспектів участі в «зелених» конкурсах ЄЗК.

Пленарна частина заходу відбуватиметься англійською мовою, а друга частина заходу (воркшоп) - українською мовою. 

Захід відбудеться 19 листопада 2020 року. Для його проведення буде використано платформу Microsoft Teams.

Для участі у заході необхідна попередня реєстрація. Лінк на участь у відеоконференції буде надіслано 18 листопада 2020 року до 18:00 на адреси всіх зареєстрованих учасників.

Презентаційні матеріали після заходу буде розміщено на сайті МОН.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
17.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів