ЄС готовий підтримувати українських учених

Відбулося щорічне засідання спільного комітету з питань досліджень та інновацій Україна – ЄС

ЄС готовий підтримувати українських учених

Європейський Союз готовий підтримувати українських дослідників у конкурсах програми «Горизонт Європа», що будуть зосереджені на боротьбі з пандемією.

Про це йшлося під час засідання спільного комітету з питань досліджень та інновацій Україна – ЄС, що було проведено Міністерством освіти і науки України та Генеральним директоратом з питань досліджень та інновацій Європейської Комісії.

У ході засідання члени комітету обговорили питання участі України в програмі досліджень та інновацій «Горизонт Європа», оновлення дорожньої карти інтеграції України до європейського дослідницького простору та продовження імплементації підходу смарт-спеціалізації в регіонах України.

Також була відзначена важливість спільних зусиль та об’єднання дослідницької потужності в контексті протидії COVID-19.

«Європейський Союз готовий підтримувати українських дослідників у конкурсах ініціативи «Європейський зелений курс», складовій програми «Горизонт Європа», що зосереджуватиметься на боротьбі з пандемією, та в межах плану дій «ERAvsCORONA», - йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки за результатами засідання спільного комітету з питань досліджень та інновацій Україна – ЄС. 

Освіта.ua
16.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів