Ми зацікавлені у подальшій співпраці з ЄС, - Шкарлет

МОН зацікавлене у подальшій співпраці з ЄС та участі в програмі «Горизонт Європа»

Ми зацікавлені у подальшій співпраці з ЄС, - Шкарлет

Україна зацікавлена у подальшій співпраці з Європейським Союзом, зокрема у частині участі в наступній програмі досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Про це повідомив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, успішна реалізація програми «Горизонт 2020», яка завершується наприкінці цього року, надала шанс українським науковцям розкрити свій науковий потенціал саме в Україні.

Шкарлет зазначив, що, починаючи з 2014 року, українськими організаціями було укладено 203 грантові угоди, сума фінансування яких склала понад 38 млн євро. Проєкти реалізовують 153 українських суб’єкти наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

«Заклади вищої освіти та наукові установи України становлять понад 40% всіх організацій від України, що є виконавцями проєктів програми «Горизонт 2020», - повідомив урядовець.

Лідером за кількістю реалізованих проєктів є Київський національний університет ім. Шевченка, який бере участь у реалізації 8 проєктів. Також учасниками програми, що залучили найбільше грантових коштів є Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського та Харківський фізико-технічний інститут.

Крім того, активними учасниками інноваційної діяльності програми «Горизонт 2020» стали 38 українських організацій малого та середнього бізнесу, які залучили понад 11 млн євро.

Освіта.ua
30.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория Владимирова
Підпишіть петицію про відміну олімпіад в умовах епідемії: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/3735
Деламбер
Євросоюзу Україна не потрібна сильна. Хай воює з Рашою, поставляє роботяг, зерно , курей, метал і досить. А особа міністра для них ніщо! Реформи їхні- як дебілізуватичерез Нуш дітей, розігнати , закрити технікуми, з ПТУ прибрати середню освіту, скоротити в 5 разів вузи- ось і всі євроРехворми! Хай вчать англійську і ідуть батрачити. Квіт, Гріневич,Новосад , савсун , Шаров, колтунець, Фініков , Стадне — це реалізатори євро реформ, бабкожери чи грантожери. В рік їм і їхнім прихвосням кидають 300 млн грн на проекти розвалу... А Шкарлет це розуміє, хоче протистояти, а вони його з лайном місять!! Ось і вся суть європейських пропозицій. Треба їх на ... посилати і робити Своє!!
Елизаров, Днепр
Для Деламбер:Тяжело не согласиться с автором. Американцы жаднючие - помогут на копейку, потом вытянут в десять раз больше, Как Байден из нашего газа... А европейцы еще жаднее - удавятся за еврик. Мы для них - источник рабсилы. Ни о каком прогрессе речь не идет.
реальність
Для Деламбер: Ви гарно натякаєте, що у Шкарлета є свій, більш ефективний проект розвалу вищої освіти, тому і робиться розворот в минуле! У Вас гарний гумор! 29 років шкарлети різного типу від кременя і до табачника та гриневич вже керували освітою, результати очевидні :) отже, вперед - в минуле!
Коментувати
СУМ
Здається, через власне спілкування з ЄС і через ставлення європейців до особи в кріслі міністра Шкарлет на кінець зрозуміє ставлення європейців до плагіату і сенс академ.доброчесності. Сумно, що за це навчання представника морального кучменістану Україні приходиться платити репутацією.
Правда
Для СУМ: а она была у Украины эта репутация? Вы о чём вообще? Или кастрюля уже весь мозг сплющила? Продажная соросня.
СУМ
Для Правда: так, репутація була досить високою. Напр. з КУ Шевченка і КПІ відмінники випускники-природничники перших років незалежності досить легко знаходили роботу за фахом на Заході. Аспіранти-випускники також приймались на Заході як кваліфіковані молоді дослідники... + Тільки не розумію, навіщо Ви тут детально про свій мозок та про кастрюлі написали та ще й так дивно підписались? У Вас труднощі самоідентифікації? Будь ласка, не виносьте особисті проблеми в публічний простір!
Коментувати