В Україні створять е-платформу для іноземних вступників

Нова електронна платформа має забезпечити прозорі умови вступу іноземних громадян до університетів

В Україні створять е-платформу для іноземних вступників

Найближчим часом в Україні створять електронну платформу, що має забезпечити прозорі умови вступу іноземних студентів до закладів вищої освіти.

Про це йшлося під час наради, що була присвячена запуску Єдиної міжвідомчої електронної платформи під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

За словами Шмигаля, створення прозорого та чіткого механізму вступу іноземних громадян є важливою ланкою у реформуванні системи вищої освіти. Він також наголосив, що іноземні студенти повинні мати рівні та прозорі умови вступу без будь-яких корупційних складових.

«Створення електронної платформи для іноземних студентів має модернізувати систему вступу в напряму доступності та комфортності як для університетів та інститутів, так і для абітурієнтів. Це продовження курсу українського уряду у сфері цифровізації», - наголосив прем’єр.

Він також доручив міністерствам пришвидшити роботу зі створення Єдиної електронної платформи для іноземних студентів, щоб якомога швидше ліквідувати будь-які прояви корупції у цій сфері.

«Зрозумілі для всіх учасників процесу правила вступу для іноземців – це також про створення позитивного іміджу нашої країни. Такий крок сприятиме популяризації здобуття вищої освіти в Україні», - наголосив прем’єр-міністр.

Окрім цього, очільник уряду доручив Міністерству освіти у співпраці з МВС, МЗС та Мінцифри розробити впровадження електронних запрошень на навчання, що сприятиме упередженню зловживань у цій сфері.

Освіта.ua
22.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Ну, "цифровізація" по-українськи "во всє поля"! Може вони забули (як ото не знали-не знали, та й забули), що у нас уже є Єдина державна електронна база даних з питань освіти? То тепер до неї зробимо ще одну Єдину. А потім і ще одну. То відомчу, то міжвідомчу. Замість налагодити таки взаємодію між вже існуючими базами, будемо нову робити. Ще одну Єдину і непотворну. У нас же в бюджеті скільки вільних коштів є! Заплатили пару десятків мільйонів за одну Єдину. Тепер ще пару десятків за другу Єдину заплатимо, що нам ті пару десятків... Зате буде Ще одна Єдина в освіті...
Рита
Для Роман: Да в этом государстве не до баз,а до " честного отъёма денег" из бюджета. Когда они все " наедятся?"
Коментувати