Молодь запрошують пройти стажування у парламенті

Розпочався конкурсний відбір на участь у Програмі стажування молоді в апараті Верховної Ради

Молодь запрошують пройти стажування у парламенті

Розпочався конкурсний відбір на участь у програмі стажування молоді в апараті Верховної Ради в 2021 році.

Участь у конкурсі можуть взяти молоді люди,  які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування.

За інформацією апарату Верховної Ради, участь у програмі стажування надасть можливість її учасникам  отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу, а також набути практичних навичок роботи в апараті парламенту.

Конкурс проходитиме у два тури та триватиме до 23 грудня 2020 року.

Під час першого туру кандидатам необхідно заповнити та надіслати анкету на участь у програмі. Після цього відбудеться оцінювання анкет, визначення рейтингу кандидатів та прийняття рішення щодо допуску кандидатів до наступного етапу конкурсу.

У ході другого етапу будуть проведені співбесіди з кандидатами, за результатами яких буде відібрано 50 учасників програми.

30 учасників отримають можливість проходити стажування впродовж повного робочого часу, відповідно 20 учасників стажуватимуться впродовж 4-х годин на день.

Учасникам програми за формою стажування повного робочого часу передбачена виплата стипендій. Програма триватиме з січня по липень 2021 року.

Більше про програму

Освіта.ua
20.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів