Триває відбір молодих науковців для отримання стипендій

Триває відбір претендентів на здобуття стипендій для увічнення подій Революції Гідності

Триває відбір молодих науковців для отримання стипендій

Триває конкурсний відбір претендентів на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим вченим, метою якого є увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу героїв Небесної Сотні.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства освіти і науки.

На здобуття стипендії можуть висуватися наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад’юнкти, докторанти закладів вищої освіти та наукових установ.

Вік претендентів не може перевищувати 35 років для осіб, які мають вищу освіту не нижче магістерського рівня, та 40 років для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі.

Обов’язковою умовою для здобуття стипендії є наявність у претендента вагомих наукових результатів з наукового напряму, у якому працює або за яким навчається претендент, а також активна громадянська позиція щодо захисту демократичних цінностей та національних інтересів держави.

Результати конкурсу будуть оприлюднені до 20 листопада 2020 року.

Відбір претендентів відбуватиметься за п’ятьма номінаціями: стипендія імені Дмитра Максимова, стипендія імені Назарія Войтовича, стипендія імені Романа Гурика, стипендія імені Устима Голоднюка та стипендія імені Юрія Поправки.

Як відомо, щороку до Дня Гідності та Свободи для молодих науковців призначається 25 стипендій строком на один рік.

Розмір стипендії складає два прожиткових мінімуми для працездатних осіб. Згідно з проектом Державного бюджету на 2021 рік, з 1 січня прожитковий мінімум складатиме 2270 грн, відповідно розмір стипендії  для науковців складатиме 4549 грн на місяць.

Освіта.ua
20.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів