Науковців навчать працювати зі Scopus та ScienceDirect

Для вчених проведуть безкоштовні вебінари з використання електронних ресурсів для дослідників

Науковців навчать працювати зі Scopus та ScienceDirect

Для українських вчених буде проведено серію безкоштовних вебінарів, присвячених роботі з базами даних Scopus, ScienceDirect, Mendeley та іншими електронними ресурсами. 

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

У ході вебінарів учасники дізнаються, як розпочати роботу зі Scopus,  ScienceDirect та соціальними мережами для дослідників.

Приєднавшись до заходів, науковці отримають поради, як забезпечити належну увагу до свого дослідження і при цьому не стати жертвою хижацьких видань, конференцій та інших неетичних практик у науковій комунікації.

Усього протягом жовтня – листопада 2020 року передбачається провести дев’ять вебінарів. 

Усі вебінари відбуватимуться українською мовою, їх проведе офіційний тренер компанії Elsevier, головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марина Назаровець.

Для участі у вебінарах учасникам необхідно заздалегідь зареєструватися, обравши цікаву для себе тему з 9 представлених на вебінарі.

Програма вебінарів:

За інформацією організаторів, після проходження кожного з вебінарів зареєстровані учасники зможуть завантажити відповідні сертифікати. 

Освіта.ua
16.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Торба
Що ж це за вчені, які не знають наукометрії? Вони що в мурзилках публікуються? Тому чому їх називають вченими?