Сергій Шкарлет подав позов до НАЗЯВО

В.о. міністра освіти позивається до НАЗЯВО щодо встановлення наявності плагіату у публікаціях

Сергій Шкарлет подав позов до НАЗЯВО

Виконуючий обов’язки міністра освіти Сергій Шкарлет позивається до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо встановлення наявності плагіату у його наукових публікаціях.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва.

Зокрема, позивач просить суд визнати протиправними дії Комітету з питань етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти щодо встановлення наявності тестових запозичень без послання на джерело у 4-х наукових роботах позивача.

Водночас, суд просять визнати протиправним і скасувати рішення Комітету, датоване 11 вересня, щодо порушення академічної доброчесності у наукових публікаціях.

«Наразі судом вирішується питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом», - йдеться у повідомленні.

Як відомо, всередині вересня Комітет з питань етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти оприлюднив Рішення щодо порушень академічної доброчесності в наукових роботах тимчасово виконуючого обов'язки міністра освіти Сергія Шкарлета.

Освіта.ua
06.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леонид
Шкарлет неугоден преступной групке соросогрантиков. Эти Квиты, шаровы и совсуны со Стадными обгадят кого угодного... Почему раньше не критиковали? Падлецы...
за державу
Для Леонид: Лёня, раніше про його існування здогадувались хіба що співробітники технічного університету, де він керував не за профілем. Уявляю їхню радість. Як тільки з’явився - одразу перевірили. Виявився плагіат. Але це ж норма для таких - я ж гроші сплатив. Тому звинувачення не за адресою.
??
Для Леонид: Леонід, чи приходилося Вам хоч колись виїжджати за межи Чернігова? Чи чули Ви щось про академічну доброчесність, ну хоч як ехо, яке випадково долинуло до Вас? Просто хочеться зрозуміти підгрунтя Вашого рівня мислення?
Коментувати
Антизапроданець
Група т.з. «Реформаторів», які присвоіли собі право трощити украінську освіту під виглядом реформ, окрисилась на спробу керувати освітою в інтересах украінців. Ці запроданці фінансуються за кошти чужих краін. В іх же інтересах... Тож Шкарлет і попав у немилість, бо не вар‘ят і не запроданець. І у всіх своіх «ворогів « соросята будуть шукати немислимі гріхи ....
Торба
Для Антизапроданець: Реформаторів ще не було. Але за свої помилки та шахрайство потрібно відповідати, навіть міністрам.
Коментувати
Торба
Намагається подовше утриматись на посаді. Але після місцевих виборів уряд може скласти повноваження разом із ним. Гадаю виграти йому буде важко - фактів наведено достатньо і вони виважені. Але держава у нас демократична - має право звернутись до суду.
СУМ
Для Торба: справа в тому, що в цивілізованих країнах з такими справами до суду НЕ ходять. Академічне середовище само без суду викреслює з власних рядів шкарлетів. У нас же за 27 років шкарлети очолили керування освітою і наукою ... от і живемо так, то янукович стане проФФесором, то ...
Ніжин
Не брешіть- на Заході в туалет без суду не ходять. А Шкарлета нізащо мочить соросівська банда. Треба його рятувати!
СУМ
Для Ніжин: Ви істотно помиляєтесь, див. наприклад, випадки звинувачень в плагіаті і наслідки для міністра оборони та міністерки освіти в 2-у уряді Меркель. + відходьте від мислення на рівні туалету, це видає, що Ви дуже далекі від академічного середовища! :)
Коментувати