Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія Марчук
Як повинні сповідатись люди? Для початку у церкві потрібно попередити священнослужителя, що є бажаючі посповідатись та підійти до вказаного місця, де і будете сповідатись коли це буде дозволено, тобто священник повинен перевірити чи немає засторог чи заборон перед сповіддю. Тоді вже можна стати біля сповідальниці, перехреститись три рази та поцілувати хрест та святе Євангеліє, на яке можна покласти праву руку, потрібно назвати своє церковне ім’я та розповідати про вчинені гріхи. При кінці сповіді, священник покриває єпитрахилем голову людини, що приступила до сповіді і молиться розрішальну молитву, потім над головою сповідника утворює рукою обрис хреста і забирає єпитрахиль з голови людини, що сповідається. Після цього сповідник знову хреститься та цілує хрест та святе Євангеліє. І тільки тоді можна звертатись до отця, щоб благословив для прийняття святого Причастя.
Аліна Заруцька
Сьогодні у людей з’явилася можливість купувати ліки не виходячи з дому. У цьому нам допомагає інтернет, а ось привела до таких обставин низка деяких факторів, включаючи вже нашумілий коронавірус. Але чи так це надійно і безпечно, замовляти медикаменти онлайн, і чи є це новою альтернативою, вже всім звичним, аптекам? Щоб максимально наблизитися до актуальності проблем, які можуть виникнути в разі придбання ліків в інтернеті, пропоную не брати до уваги, наприклад, таблетки від головного болю, або сироп від кашлю. Якщо в аптеки є сайт, угоду з поштовими сервісами і, найголовніше, дозвіл у Ліцензійному реєстрі, то є й право продавати ці медикаменти онлайн. А що робити з препаратами, які виписуються людині лікарем? Все просто, треба лише надати рецепт в електронному форматі. Але є й перелік ліків, що продаватися онлайн не можуть, а саме: ліки з наркотичним складом, психотропними речовинами й прекурсорами, а також сильнодіючими, радіоактивними, імунобіологічними ліками та ліками з отруйними речовинами, які заборонено для продажу і у звичайних аптеках. Бачите? Вже є деякі обмеження. То може легше сходити в звичайну аптеку і знайти потрібні ліки там? Можна. І замовити ліки онлайн теж можна. Тут скоріше справа в тому, як окремій людині легше реалізувати придбання медикаментів, і як зможе аптека реалізувати цей продаж. Обираючи спосіб придбання ліків, користуйтесь найвдалішим та найзручнішим для вас способом. Зробити це онлайн, чи сходити в аптеку – не має значення. Головне, це звертатися до закладів з ліцензійним дозволом на продажу медикаментів, та піклуватися про своє здоров’я!
111
Системні аналітики, архітектори і програмісти беруть участь в розробці діаграм компонентів. Діаграма компонентів забезпечує послідовний перехід від логічного представлення до конкретної реалізації проекту у вигляді програмного коду. Деякі компоненти можуть існувати тільки на етапі компіляції програмного коду, інші - на етапі його виконання. Діаграма компонентів показує загальні відносини між компонентами, розглядаючи останні як відносини між ними.
ііі
За технологічними особливостями виготовлена продукція поділяється на неподільну та дискретну. Дискретна продукція формується з різних складових елементів, а неподільна продукція, навпаки, це однорідна маса, яка не ділиться на компоненти. Виробництво неподільних продуктів може здійснюватися лише за допомогою використання безперервних технологічних процесів. Дискретні вироби виготовляються із використанням перервних та напівнеперервних процесів. В останньому одна операція виконується безперервно, а інша – з перервами. Кожен виробничий процес здійснюється в часі та просторі. Тривалість виробничого циклу, особливо при виготовленні дискретних виробів, сильно впливає на її просторову організацію, тим самим раціонально організовуючи роботу та розташування своїх бригад на певній території, щоб забезпечити течію робочої сили найкоротшим шляхом.
Юлія
З давніх часів добрих гостей зустрічають в Україні хлібом-сіллю, які подають на рушниках, оздоблених чудовою вишивкою. Можна побачити рушники і на весіллі, рушниками прикрашають образи в хаті. Часто можна побачити портрет великого Кобзаря, прикрашений вишитим рушником. Вишивають в Україні на білому тлі, найчастіше червоними і чорними нитками, але можна зустріти і жовто-голубі орнаменти. Жовтий і блакитний – символи золотих ланів і синього неба, а про червоний і чорний говорять, що червоний – то любов і радість, а чорний – журба. Вони переплелися в житті людини, як орнаменти на рушнику. У давні часи рушники вважали за обереги. Вони мали оберігати житло від злих сил, а людину – від негараздів. Тому вишивані рушники дарували; та й зараз дарують “на щастя, на долю”, як співається у відомій пісні.
Liuda
Нормативно-правові акти, які регулюють питання освіти: Національна стратегія розвитку освіти, Національна доктрина розвитку освіти України у XXI столітті, закони України «Про освіту» тощо спрямовують педагогів на посилення уваги до формування у школярів оптимістичного світосприйняття, самосвідомості, рефлексивних рис, довіри до своїх можливостей, впевненості у собі, наполегливості як базових якостей особистості необхідних для подальшого становлення у житі. Учитель молодших класів має враховувати, що емоційна сфера кожної дитини не має аналогів. Коли дитина йде до школи, емоційні реакції учня спрямовані на процес і результат навчальної діяльності та хороше ставлення оточуючих. У молодшому шкільному віці більшість учнів досить емоційно реагує на оцінки, думки вчителя. Кожна дитина по-своєму реагує на одні й ті самі речі: так у одного незнайома ситуація може викликати емоційний підйом, а в іншого смуток і апатію. Вольова сфера також є важливим компонентом психіки дитини, оскільки нерозривно пов’язана з мотиваційною сферою особистості, пізнавальними й емоційними процесами.
Оля
Постановка проблеми. В даний час людина оточена такою кількістю інформації, яку неможливо переробляти і використовувати для розвитку суспільства без допомоги нових інформаційних технологій. Інформатизація охоплює всі сфери діяльності людини, в тому числі і освітній процес. Сучасну шкільну освіту вже важко уявити без використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що утворюють мультимедійне середовище для зручного викладу і активного сприйняття інформації, підвищення мотивації до її вивчення. Слід зазначити, що вчителі на уроках часто зустрічаються з проблемою зниження рівня пізнавального активності учнів, небажанням працювати самостійно. Основною причиною зниження в учнів інтересу до навчання є одноманітність уроків. Разом з тим, неготовність учителів до впровадження інформаційно-комунікаційних технологій. Таким чином, одним з головних завдань загальної середньої освіти є підвищення рівня засвоєння школярами навчального матеріалу, формування відповідних умінь і нав?...
ангеліна
Одним із найяскравіших явищ в нашій літературі – поезія Вододимира Підпалого. Кажу: поезія, хоч в останні роки він більше пиcав прозу. Проте і проза його навдивовижу поетична. Він у всьому поет. А щоб пізнати поета, радив колись мудрий Гете, треба піти в його країну… Що ж таке: поетова країна? Це не просто географічне чи політико-адміністративне поняття. Це і земля, де він народився і зростав, де вбирав у себе безліч вражень дитинства, що формували основу його духу. Це і доба, що дала настроєність і масштаб цьому духові. Це і люди, в яких і через яких поставали йому земля і доба: батько і мати, кревні й сусіди, друзі й ровесники… Це народ. Це великі книги й великі імена, до яких тягнувся… Рік народження: 1936-й. Той, що дав літературі українській ще й Івана Драча, Володимира Підпалого, Віталія Коротича; роком раніше народилися Василь Симоненко і Борис Олійник, роком пізніше – Євген Гуцало. Майже всі ті, кого пізніше назвали поколінням шестидесятників, хто разом із трохи старшими Григором Тютюнником, Ліною...
нин
Після об’єднання Польського королівства з Великим князівством Литовським у польсько-литовську федеративну державу (Люблінська унія 1569 р.) розпочався процес руйнації української державності і національної ідеї, носієм яких була в системі литовських державних структур українська шляхта. Порівняно за короткий час (півстоліття) майже всі князівські родини українського походження, а також верховне духовенство православної церкви перейшли у католицьку віру і полонізувались .Національні інтереси свого народу стали їм чужими, вони активно включились у процес його уярмлення, який наполегливо стимулювався польською державою. За вірну службу Речі Посполитій їх землеволодіння значно розширюються, самі ж вони отримують ключові посади у польській державі. С. Лепявко у своїх дослідженнях і авторській концепції еволюції козацтва XVI ст. дійшов висновку, що консолідація у цей період українського феодальношляхетського класу з польським на майново-правовій основі позбавила військово-служиле боярс...
іуп
Відомий норвезький драматург Г. Ібсен створив новий тип синтетичної драми. Його унікальність полягає в тому, що він поєднує в собі трагедію і комедію. Ця п’єса має дивний відтінок у "Ляльковому домі". Автор здатний зобразити та подати надзвичайно гостру проблему сімейного життя у невимушеній, майже комедійній формі. Центром вистави є щаслива родина: Нора та Торвальд Хелмері. Вони були разом вісім років, у них троє прекрасних дітей, зручний будинок і трохи багатства. Нора захоплюється своїм чоловіком та дітьми. Що ще, здається, потрібно щастю? Однак після ретельного спостереження ми виявляємо, що це щастя, здається, грає, і в ньому є щось фальшиве. З юних років Нора мріяла мати ідеальну сім’ю та жити в ідеальному будинку. Чомусь ці мрії нагадують дитячі ігри з ляльками - в ляльковому будиночку, все так само ідеально, акуратно, зручно і «правильно», як сподівається Норі. Але сама Нора - лялька - спочатку її батько, потім чоловік. Чоловік назвав її «лялькою», «білкою», «пташкою» і доглядав за нею як ?...
іуп
Відомий норвезький драматург Г. Ібсен створив новий тип синтетичної драми. Його унікальність полягає в тому, що він поєднує в собі трагедію і комедію. Ця п’єса має дивний відтінок у "Ляльковому домі". Автор здатний зобразити та подати надзвичайно гостру проблему сімейного життя у невимушеній, майже комедійній формі. Центром вистави є щаслива родина: Нора та Торвальд Хелмері. Вони були разом вісім років, у них троє прекрасних дітей, зручний будинок і трохи багатства. Нора захоплюється своїм чоловіком та дітьми. Що ще, здається, потрібно щастю? Однак після ретельного спостереження ми виявляємо, що це щастя, здається, грає, і в ньому є щось фальшиве. З юних років Нора мріяла мати ідеальну сім’ю та жити в ідеальному будинку. Чомусь ці мрії нагадують дитячі ігри з ляльками - в ляльковому будиночку, все так само ідеально, акуратно, зручно і «правильно», як сподівається Норі. Але сама Нора - лялька - спочатку її батько, потім чоловік. Чоловік назвав її «лялькою», «білкою», «пташкою» і доглядав за нею як ?...
Ніна
Головною властивістю грунтів є їх родючість. Завдяки їй грунти є основним засобом виробництва в сільському та лісовому господарствах, головним джерелом сільськогосподарських продуктів та інших рослинних ресурсів. Тому охорона грунтів, їх раціональне використання, збереження та підвищення їх родючості - неодмінна умова економічного прогресу суспільства. Сучасна епоха характеризується бурхливим розвитком науки і техніки, стрімкого зростання населення на Землі, поступової деградації природного середовища під впливом негативних антропогенних чинників. Все це призводить до порушення екологічної рівноваги, і спричинює появу екологічної кризи, небезпечної для людей і довкілля. В таких основною стратегією людства повинен бути перехід до сталого розвитку. Він передбачає таку організацію господарської діяльності людини, яка має збалансований характер природокористування. Це вимагає змін в пріоритетах суспільства, головним завданням якого є збереження та раціональне використання природних ресурсі. забезпечення екологічної безпеки держави. Грунт є основою сільськогосподарського виробництва та лісового господарства. Порушення законів землеробства - основна причина зниження родючості ґрунтів. Від господарської діяльності людини залежить підвищення чи погіршення їх родючості. Використовуючи ресурси природи і грунту. зокрема, людина схильна виходити зі своїх суб’єктивних потреб, які переважно є егоїстичними, споживацькими та суперечать законам гармонійного функціонування біосфери. Саме такий, споживацький, підхід у землекористуванні панує на теренах нашої держави. Про це свідчить погіршення стану українських ґрунтів протягом останніх десятиліть. Особливо різко цей процес зростає внаслідок низької
Світлана
Engines heat and burn gas, producing pressure which can be used as force to bring about mechanical movements. If the burning process occurs outside the cylinder of an engine, the engine is classified as external combustion. If the gas is burned in the engine’s cylinder, the engine is referred to as internal combustion system.
Лера
Рівненcький державний гуманітарний універcитет Кафедра математики з методикою викладання КУРCОВА РОБОТА З методики викладання математики на тему: Методика вивчення чотирикутників в курcі геометрії cередньої школи Cтудентки ІІІ курcу групи МЕІ-31 Cпеціальноcті 014 Cередня оcвіта (Математика) Демянчук В. І. Керівник: доц. Генcіцька- Антонюк Н. О. Національна шкала _ Кількіcть балів: _ Оцінка: ECTS _ Члени коміcії _ _ (підпиc) (прізвище та ініціали) _ _ (підпиc) (прізвище та ініціали) _ _ (підпиc) (прізвище та ініціали) м. Рівне – 2020 рік Зміcт ВСТУП 3 РОЗДІЛ 1. МЕТОДИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ВИВЧЕННЯ ЧОТИРИКУТНИКІВ 5 1.1. Календарно – тематичне планування вивчення теми 5 1.2. Аналіз шкільних підручників по темі “Чотирикутники” в курcі cередньої школи 12 1.3. Методика викладання чотирикутників за підручником Cлєпкань З. І. 18 РОЗДІЛ 2. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ВИВЧЕННЯ ЧОТИРИКУТНИКІВ 23 2.1. Чотирикутник і його елементи 23 2.2. Паралелограм і його властивості 26 2.3. Ознаки паралелограма 28 2.4. Види паралелогр...
каролина
Ява та Павлуша - центральні персонажі твору В. Нестайка "Тореадори з Васюкіки". Це типові українські підлітки, які не уявляють свого життя без пригод. Різноманітні витівки, підривання дисципліни, пошуки пригод - невіддільна частина життя хлопців. Друзі мають багату фантазію. Вони і тореадори, і робінзони, і кіноактори. Через брак життєвого досвіду та знань з різних сфер, вони весь час потрапляють у дивні та комічні ситуації. Згодом Ява та Павлуша каються, проте з часом знову вигадують нову авантюру. Ява та Павлуша - найкращі друзі, які просто не можуть всидіти на місці.
Анна
що таке справжня дружба? Багато людей задають собі це питання, і мало хто може відповісти на нього. На мою думку справжня дружба, це коли наприклад дві подруги завжди підтримують одна одну, не розпускають плітки за спиною подруги, не заздрять, не дружать через вигоду та йдуть горою за своєю подругою. Я можу навести приклад дружби діда Платона Півторака та діда Савки із твору "Ніч перед божим" Олександра Довженка. Де два діди приятелювали до старості, та померли також разом.Або Петра Колодуба та Платона Півторака. Не можу сказати що вони товаришували, проте Колодуб був максимально вдячний Платона за допомогу, то можливо навіть був прив’язаний до нього. Також можу навести приклад із твору "Дорогою ціною". Де Остап та Соломія завжди переживали та підтримували один одного
Євгенія
Цей літературний твір є прекрасним зразком літератури для дітей. Вона стала улюбленою мільйонами дітей та була перевидана близько трьох десятків разів ще за життя авторки. А її герої: Капелюшник, Солоний Заєць та Чеширський Кіт навіть перемістилися зі сторінок книжки до фольклору. Ця казка полюбилася не тільки дітям, а й дорослим. Навіть англійська королева Вікторія була великою її прихильницею.
Надія
Тлумачний словник трактує креативність як творчу, спрямовану на створення, новаторську діяльність. Креативний – «здатний до вироблення нових, оригінальних ідей та їх втілення, спрямований на творчість[7,с.514]». Сам термін «креативність», з’явився в американській науковій психології, перша спроба його визначити належить, Джо Као, - це американський учений, професор Стенфордського університету. «Креативність – це цілісний процес генерації ідей, їх розвитку[16]. Д.Симпсон, використав уперше термін «креативність», який ще у 1922 році позначив цим словом здатність особистості відмовлятися від стереотипів у мисленні. Думка зарубіжних вчених (Дж. Гілфорд, Р. Давлетова, А. Коджаспіров та ін.), про те, що категорію «творчість» і «креативність» необхідно розмежовувати. Багато в чому зрозуміти сутність креативності допомагають співставленні її з явищем творчості.
Івано-Франківськ
Перед нами сосновий ліс, який починає пробуджуватися рано вранці. Сонце тільки-тільки сходить. Його ніжні промені вже позолотили верхівки величезних дерев і проникли вглиб хащі, але над глибоким яром ще не розсіявся вологий туман. Прокинулися мешканці хащі – три ведмежати і ведмедиця. Схоже, малюки ситі і задоволені. Вони безтурботно і незграбно возяться на зламаному стовбурі впавшої сосни, вивернутої з коренем, після бурі в лісі.  Падаючи, дерево вдарилося об потемнілий від часу корч і тріснуло навпіл. Тепер верхівка лежить на землі, а стовбур з розчепіреними в різні сторони коренями дивиться, як розгойдуються в небі зелені гілки сосен. Джерело: https://dovidka.biz.ua/ranok-v-sosnovomu-lisi-opis-kartini
Іра
Спільні ознаки: відносяться до вищих рослин. Відмінні ознаки: мохи мають пагін та ризоїди виконують роль кореня; папороті мають корінь і пагін; мохам та папоротям необхідна вода для запліднення, розмножуються спорами, спори розташовуються у спорангіях, мають два покоління статеве та нестатеве; покритонасінні мають корінь, пагін, квітку, плід та насіння, їм властиве подвійне запліднення, для запліднення не треба води, бо йому передує запилення.