TESOL – онлайн-курс з гарантією працевлаштування викладачем
PR

Класичного диплома замало для сучасної професії та кар’єрного росту, тому необхідна додаткова освіта

TESOL – онлайн-курс з гарантією працевлаштування викладачем

Додаткова освіта – необхідність нашого часу. Класичного диплома замало для сучасної професії та кар’єрного росту. Вхідні бар’єри до розвинутих галузей, наприклад, IT-сфери, сфери міжнародних економічних відносин та дипломатичних соціокультурних зв’язків, а також будь-яка професійна діяльність за кордоном передбачають впевнене володіння англійською мовою.

Однак недостатньо просто знати мову, треба мати офіційне підтвердження. Це може бути сертифікат, який повинен бути виданий спеціальним акредитованим органом. У той же час орган акредитації має бути визнаним у всьому світі. Тому перед тим, як записуватися на курси, радимо ознайомитися з інформацією стосовно акредитації та визнання сертифікату у міжнародній спільноті.

Для чого варто проходити курси?

Курси сертифікації – це вдала інвестиція у власну самоосвіту, яка не тільки додає вам знань та вмінь, але й надає альтернативу щодо кар’єрного зростання. Сертифікат підтверджує, що ви спеціаліст у певній галузі, а це допоможе вам підвищити якість не тільки резюме, але й вакансій, на які ви зможете претендувати.

Курси сертифікації TEFL / TESOL варто проходити тим, хто:

  • навчається на останніх курсах університету та вже міркує про подальшу працю та фінансову незалежність;
  • закінчив університет або коледж та зіткнувся з проблемою пошуку роботи, працевлаштування та достойної заробітної платні;
  • замислюється над зміною професійної діяльності;
  • мріє працювати за кордоном;
  • працює в освіті та хоче отримувати гідну оплату праці;
  • планує підвищувати професійну кваліфікацію;
  • хоче бути викладачем або приватним репетитором англійської мови.

Чому варто вибирати TEFL / TESOL?

Сертифікат TEFL & TESOL - це офіційний документ. Він визнається не тільки в країнах СНД, а й за кордоном. Сертифікат підтверджує, що ви висококласний фахівець, який знає мову і вміє її викладати дітям, підліткам, дорослим та спеціалістам різних професій. Це ваша конкурентна перевага, з якою можна отримати трудову візу та роботу вчителем у будь-якій країні світу.

База вакансій з довічним доступом. Після курсу TEFL & TESOL ви отримуєте доступ до бази з 36 000 вакансій у всьому світі, серед яких актуальні пропозиції роботи в Європі, Азії, США + онлайн-вакансії. Ви можете вибирати будь-яку, яка відповідає вашим вимогам.

Допомога при працевлаштуванні. Після проходження курсу ви також можете розраховувати на допомогу в пошуку роботи, формуванні та подачі вашого резюме і поради від персонального куратора.

Як записатися на курс зі знижкою?

Використовуйте промокод «osvita.ua» на сайті, щоб отримати знижку на курс $5, та змінюйте життя на краще вже сьогодні!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
30.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!