В уряді кажуть, що готові допомагати молоді

За словами Дениса Шмигаля, КМУ готовий допомагати молоді та бізнесу бути взаємокорисними

В уряді кажуть, що готові допомагати молоді

Уряд готовий допомагати молоді та бізнесу бути взаємокорисними, оскільки якісна підготовка молоді до майбутньої професії є потенційною перевагою України.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час церемонії підписання нового українського «Пакту заради молоді-2025».

Шмигаль подякував роботодавцям за ініціативу, яка дає можливість молоді отримувати менторство, вчитися та готуватися до майбутньої професійної кар’єри.

«В України 30% населення — це молоді люди, це потенціал нашої держави. Підприємства-учасники Пакту взяли на себе зобов'язання надати їм практичних навичок, до того як вони ступлять на свій кар'єрний шлях. Це розширює горизонти, таланти та можливості для молоді», — зазначив прем’єр-міністр.

За словами глави уряду, в рамках попереднього пакту програмою скористалися 49 тисяч молодих людей. Майже 150 роботодавців проявили ініціативу та долучилися до проекту.

«Влада готова допомагати у нормативній, законодавчій частині, аби українська молодь отримувала можливість якісно готуватися до майбутньої кар’єри», — підкреслив Денис Шмигаль.

Освіта.ua
24.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Воспоминания.
Скільки можна терпіти бабусь у освіті?.Вона ще за Брежнєва засіла у кабінету- і не потрібні їй ніякі освітні технології.Коли до кабінету, який вона вважає своїм, приходить молодий класний керівник і клас, починається: не туди діти підійшли, на парті написали, " свині", розбивають мені кабінет (хоч у тому кабінеті нічого,окрім совкових портретів немає). Забороніть вчителям працювати після 75 років! Вони вже не пам`ятають, комп`ютерами не володіють, тільки оруть на дітей! От у молоді й навантаження побільшає. А у 70 років не можна бути класним керівником!
Пенсія
Для Воспоминания.: Після яких 75? Виповнилося 60- будь ласка на пенсію! Та повернути пенсію за вислугою при стажі 25 років( а не 30 як зараз) Ото вивільниться робочих місць!
Коментувати