У НАЗЯВО виявили плагіат у роботах Шкарлета

Комітет Нацагентства з питань забезпечення якості освіти виявив плагіат у роботах в.о. міністра

У НАЗЯВО виявили плагіат у роботах Шкарлета

Етичний комітет Національного агентства з питань забезпечення якості освіти виявив плагіат у роботах тимчасово виконуючого обов'язки міністра освіти та науки Сергія Шкарлета.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні комітету 11 вересня, повідомляє Українська правда з посиланням на НАЗЯВО.

На засіданні комітету був присутній представник Сергія Шкарлета – адвокат Олександр Радченко.

Варто зазначити, що рішення комітету має рекомендаційну силу.

Наявність плагіату у роботах Сергія Шкарлета підтвердили також незалежні міжнародні експерти. Їм були надіслані уривки робіт, перекладені англійською мовою.

«Я переглянув усі уривки, наведені в документі, який Ви мені надіслали; я також використовував систему відповідності тексту, щоб виділити вміст, що дублюється. У всіх випадках є очевидним, що оригінальний матеріал був використаний повторно, або слово в слово, або з незначними змінами, що не змінило значення, таким чином, має місце повторне використання ідей, представлених у джерелі…

На основі цих спостережень я роблю висновок, що надані випадки відповідають міжнародно визнаному визначенню плагіату», – зазначає чеський експерт Томаш Фольтинек.

Своєю чергою тимчасово виконуючий обов'язки міністра освіти та науки Сергій Шкарлет вже заявив, що буде оскаржувати рішення Комітету з питань етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Про це Шкарлет сказав у коментарі Українській правді. Життя.

«У мене є чимало запитань до рішення Комітету з питань етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (тексту самого рішення не надано).

А також до складу комітету, методів і принципів його ухвалення. І, перш за все, об‘єктивності та неупередженості самого процесу, який став настільки заполітизованим, що годі й розраховувати на чесний висновок. Тому це рішення, яке, хочу наголосити, має суто рекомендаційний характер, буде оскаржене мною у законному порядку», – зазначив очільник Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
11.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Поясніть
В Україні все можливо! Супрун.Від її дій,роботи,здоров’я життя цілої України залежало!,Хто її привіз,привів до влади?Хтось за це відповів?,за ці реформи?А ви до Шкарлета чіпаєтесь?Згідна так не повинно бути!Але через його плагіат комусь стало погано?,до когось швидка не приїхала?Він один такий?-всіх перевірте!,може прозрієте.Людина яка працює на керівних посадах не має часу на захист дисертації.Або вона працює або риється в науці.Звідки в людини може бути стільки часу?-ото і плагіат,якщо ще інша людина думаю може тим займається!,проплачено і готова робота.Це про тих в кого плагіат,є що самі.І таке чому засвічують коментарі,що стосуються Квіта?-він що особливий?,чому його не можна перевірити?
МОН
МОН необходимо в срочном порядке проверить кандидатскую и докторскую диссертации Квита и его засов, а также выборочно научные статьи за последние 20 лет, а также всех его замов
@₴&₴
Для МОН: душа квіта заложена зеленому -$$$
Коментувати
Аскет
Респект. Чудова і аргументована відповідь провладним ботам, захисникам негідників .
Проверка
А диссертацию Квита проверили на плагиат? А всех его замов проверили науч.статьи? Общественности также следует детально изучить научный вклад представителей соросовских орлов из назяво
Викладач
Деммократія і свобода слова процвітають на сайті!! Люба критика на адресу соросошкідників забанюється!!!! Кому належить сайт??
Аскет
Для Викладач:Довбодятловидящіусюдисоросів.
Коментувати
Соросожопа
Питання-вопрос: хто повідомив про ніби- то плагіат? Згідно із Законом це мусить робити автор. А тут хто заявив- коханка Квіта Совсун, яка три строчки ще не написала. А хто ж здійснює «вибірковий» контроль, це коштує тисячі грн. Банда ніби антиплагіатників для розправи інакомислячими. Бо хіба можна новітніми технологіями досліджувати те, що без електроніки десятки років творилось? Всі по цих технологіях будуть списувачами.
Викладач
Для Соросожопа: Обращаться должен то, у кого заимствовали текст, а не килер- грантоед по заказу. Подстава.
:)
Для Викладач: насправді має звертатись будь-хто, хто має обгрунтовану підозру порушення доброчесності, це можуть робити навіть журналісти. Зверніть увагу, що за Вашою логікою, із заявою про вбивство до поліції має звертатись виключно сам вбитий, а не будь-хто, хто став свідком злочину :)
Марк Лазаревич Эдельман
Почитайте спочатку українські закони, а потім вже пишіть. Не демонструйте суспільству свою чудову правову грамотність.
Коментувати
Зодіак
Соросята влаштували зашквар новому міністру. Чиста політика і розправа. Наізд грубий і нечесний з боку Квіта. Назяво грабує вузи і Квіт захищається...
Карді
Для Зодіак: так, так, і самого плагіату, звісно, немає. :) проблему з плагіатом не слід заговорювати. Тим більше, Україні не слід псувати свій імідж через Шкарлета.
Капець
А він існує той імідж? Якщо квіт чи Совсун - ржуть бути міністром?
:)
Для Капець: то Ви пропонуєте його остаточно добити? Наприклад, проФФесора Януковича обрати міністром МОН або на місце Патона?
Коментувати
Пессимист
Мдаааа... Читаю комментарии и удивляюсь - как много защитников у человека, который как минимум несколько работ украл. И удивляет даже не то, что эти защитники есть - такого дерьма навалом всегда было. Удивляет что научная и образовательная среда, учитывая и молчащее большинство, принимает происходящее как должное. Вопрос на самом деле не в во.министра - вопрос в тех кто молчит или оправдывает. А значит система больна. Боюсь уже неизлечимо, к сожалению.
АнтиГолос
Для Пессимист: А голодный учитель - оптимист? А соросята ввели индикативную цену за обучение, сократили бесплатку, а орут о плагиате. Вот и подумай, кто дерьмо?
Торба
Для Пессимист: Як бачите, Ви маєте рацію. АнтиГолос - голосує не за доброчесність, а за ковбасу
Реалист
Для АнтиГолос: псевдовузы надо закрывать. какая бесплатка, если вы уже не способны никого готовить без плагиата? индикативную цену вам ввели, чтобы зарплату сделать достойной. никто не будет давать реальные знания за 400 баксов в месяц для профессора. это смешно
Коментувати
Дмитро Петрович
Вчора дивився , як Новосад і Кобернік гризли в Шустера юного замміністра . Як вовчиці накинулись .... Так , дорогі діви, гроші на епідемію забрали , коли ні Шкарлета , ні його команди і близько не було в міністестві . І друге, а скажіть- де ці т.з.ексПЕРДКИ, хоч один день робили- у внз чи школі? Нідe і ніколи. Тільки роблять гвалт і шкоду.
Петров
Для Дмитро Петрович: стыдно смотреть, как эта полуграмотная новосад или немытая совсуниха еще и что то блеет...
Коментувати
Учасник
Шкарлет -- тупий зліпок з оригінала , з діми табачніка. Такого антиукраїнського міністра з часів діми ще не було... І от прийшло. Діма хоч більш-менш грамотний був. А це неграмотне, але все українське ненавидить, напевно, сильніше від табачніка. Тут дехто пише про те, що він, бачте, на третину хоче підняти зарплату!. А ви закон почитайте!!! За законом зарплату потрібно піднімати в 2-3 рази вчителям, а не на третину! Хай закон виконує! А то на третину, і головне -- перед виборами пообіцяти. Міністр, який вкрав інтелектуальну власність, а тепер незаконно отримує зарплату як доктор/професор -- це теж злодій. Що може доброго зробити злодій для вчителів і освіти?
Олена не Пчілка
Для Учасник: при чому тут Табачник до Шкарлета ?? Та вся ця шваль типу квіта і совсун- стадний в підметки не годяться цьому лотру. А грантосрань буде гризти любого , бо ім дана команда випалити освіту міжнародним урядом по знищенню Украіни.
Городенка
Шкарле не тупий, він просто не з партііСороса чи Голоса.
Аскет
Для Олена не Пчілка, Городенка. Знову маячня про всесвітній заговор. Скільки можна повторювати ідіотську мантру про Сороса і соросят?
Коментувати
Міра
Коротко: причина війни МОН проти НАЗЯВО сьогодні. НАЗЯВО - єдина організація, що не злякалась.
СУМ
Для Міра: причина війни - гроші від освіти. Воюють стара МОНівська бюрократія і молода квітова бюрократія за великий шмат освітнього пиріга. Просто цю війну двох бюрократичних кланів загорнули в різні лозунги для маскування сутності війни. ...
Касандра , Нау
Назяво - це пустопорожня бочка для викачування бабок з вузів. Квіт має ставку- 105 тисяч грн . Ще стільки преміі.... от і вся принциповість цих борців за права народу.
Оракул
Так ці дві організації для того і створені, що одна з одною не дружити - це ж нормально!
Коментувати
Касандра , Нау
Якщо перевірити всіх гуманітаріів, економістів , то не знайдете жодного без «плагіату». Ми в 90-і і 2000-і по ринках побирались, часу на науку не було... Але все окошилося на одій особі, бо він грантонегідникам невгодний. От і все.
Оракул
Для Касандра , Нау: З когось потрібно починати і тво міністра найкращий кандидат на сакральну жертву.
:(
Для Касандра , Нау: кажіть за себе! Не слід всіх поливати брудом, коли власні руки брудні.
Аскет
Для Касандра , Нау Маячня політпроститутки.
Коментувати
Торба
Це ще не все, бо плагіат - це лише один з проявів академічного шахрайства. Але коли почнуть перевіряти не лише плагіат, а й імітацію наукових досліджень, відсутність науки в дисертаціях, компіляції результатів та економічного ефекту тощо, тоді серед докторів та кандидатів залишаться хіба що фізики з хіміками та невелика купка технарів з біологами. Всі інші випадуть в осад. Тому й зупинилися лише на плагіаті. Але гнати потрібно усіх - плагіаторів також.
СУМ
Для Торба: крім прагіату виокремлюють фальсифікацію і фабрикацію. Їх, особливо з плином часу, доводити важче, тому й почали з простої задачі - з плагіату.
Коментувати
Ніжин, Олена
Звичайну справу - дослідження пустопорожньої статті перевели у національну війну. Все це треба ще перевірити... Це все надута історія по суті. Велика трагедія! А між тим щодня в кожному виші , в сотнях дипломних робіт, в статтях , книжках находять різні співпадіння, повтори- і ніхто не верещить і не біситься! Студентів і викладачів не вбиваємо, не знущаємось. Це життя.ясно , що банда Квіта вирішила будь за що розправитись із «Несвоім « . Шкарлет небезгрішний, але він професіонал і вболіває за справу. А Совсун, Новосад , Стадний- це гробокопачі Украінськоі держави.
Сергей Лимонов
Для Ніжин, Олена: Оленчко ! Ви забули згадати в своєу недолугому дописі згадати соросят- людиножерів !Як всім відомо фішка про засилля грантожерів-належить ОПЗЖ (московські холуї)! Так що видно пана по чоботях!
Коментувати
Чернигов
1) у него плагиат; 2) в работах просто наукообразный бред. как можно было опустится до того, что 90 страниц текста в докторскую взять с российской диссертации? да он купил себе эту работы в конторе, а если сам такое сделал - то это просто неуважение к науке и образованию. те, кто пишут, что он защищает образование - такие как он его разрушают. Он развалил черниговский политех, все сильные преподы уходили с кафедр в течении его каденции. На места всегда ставил только своих пополизов. Ни о каком образовании с этим министром не может идти и речи. Всегда думал о своем кармане - продал завод университета, сдал землю универа под откат на строительство дома. Привет с Чернигова!
Антисорос
Для Чернигов: не можна в минуле ходити із новими технологіями. На момент публікаціі статті таких можливостей перевірки не було. Закон прийняли про плагіат лише кілька років назад. Так і Платона з Арістотелем обляпаєте...
Аскет
Для Антисорос: Моральний виродок.
Коментувати
Конецпольський Степан
Це просто спецоперація . Як тільки хтось виступає проти руйнування освіти Украіни, хоч щось скаже проти диктату грантожерів, його зразу ж з лайном змішують . Оці уроди- совсуни, квіти, стадні , шарови , гриневічі, новосади за гроші американів, сороса вбивають школи через примітивізацію(нуш), дибільні правила прийому, коли по 1-2 особи вузи отримують держзамовлення, працювати не можна. І коли новий міністр почав наводити лад, на третину хоче підняти зарплату педагогам, ця банда травить його. Квіт має зарплату - 200 тисяч грн за рахунок студенства незаконно, совсун полуграмотна аферистка ,пролізла на горбу Вакарчука в парламент, плює на всіх, ображає ,відчуває близький кінець. А ми іх повині гнати в шию!! Не вірити брехням про плагіат, все це політична розправа.
Владислав
Для Конецпольський Степан: Госдеповцы! Рептилоиды! Бандеровцы! Сорос! Сорос-Сорос-Сорос! Яка ж ваша недорозвинена братія кумедна.
Андрій , Суми
Іде боротьба за наше майбутнє , чи будемо прислугою заходу чи станемо на ноги. Школа в центрі битви. Ось чому запродажне грантобидло і біснується.
Сергей Лимонов
Для Андрій , Суми: "чи будемо прислугою заходу"- чи зіллємся в екстазі з "братнім русськім міром"! Боротьба вибору цивілізаційних парадигм триває!
Коментувати
Воспоминания.
А те, що Новосад була і.о міністра. Людина не мала ані освіти, ані наукових робіт. Писала з помилками- це вас не бентежить?
?
Для Воспоминания.: до чого змішувати одне з іншим, щоб тему забалакати?
Правекс
Новосад - кукла - маріонетка
Коментувати
Сергей Лимонов
Плагіатор-міністр освіти! Вітаю панове! Це ще не дно ! Вражає цинічна нахабність шкарлетоподібних - схопили за руку-на "гарячому"- так ще й пручаються: приплітають примарні політичні прислідування! Сором і ганьба! P.S."Захисникам" - ботам Шкарлета: не забудьте ввернути в коментах тезис про засилля треклятих "соросят і порохоботів "- а то не зарахують ваш допис-комент!
Правекс
Для Сергей Лимонов: херня це все, китайці зробили плагіат держполітикою- обігнали американів! Молодці. А тут політика просто обріхуванння. Чому ж совсуниха не орала раніше?
Сергей Лимонов
Для Правекс: Шановний! Тема соросовців "викормишів"-не розкрита !
БОЙ
Взагалі в Україні багато плагіаторів й не дивно що мінстр також попався , тому що він вихований системою . Я згоден з тим що це може бути політичне замовлення , адже наближаються нові вибори . Чим ближче дата тім більше буде таких скандалів , йому просто не поталанило з місцем та часом)
Коментувати