Шкарлета запросили на Комітет з питань етики

Т.в.о. міністра освіти запрошено на засідання Комітету з питань етики НАЗЯВО

Шкарлета запросили на Комітет з питань етики

Тимчасово виконуючого обов'язки міністра освіти і науки Сергія Шкарлета запрошено на засідання Комітету з питань етики Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Відповідне оголошення оприлюднено на сайті Національного агентства.

За інформацією Нацагентства, порядок денний засідання Комітету з питань етики, що відбудеться 11 вересня, включатиме питання звинувачень у можливих порушеннях академічної доброчесності в наукових роботах Сергія Шкарлета.

«Доктор економічних наук Шкарлет С.М. запрошується на засідання Комітету з питань етики, яке відбудеться 11.09.2020 р. о 10.00 за адресою: м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, к. 51. Порядок денний цього засідання включатиме питання звинувачень у можливих порушеннях академічної доброчесності (академічного плагіату) в наукових роботах п. Шкарлета С.М.», - йдеться у повідомленні.

Як відомо, до основних повноважень Комітету з питань етики віднесені питання розгляду звернень, заяв і скарг щодо виявлення академічного плагіату та інших проявів академічної недоброчесності в освітній і науковій діяльності.

Освіта.ua
08.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Oleg Smirnov
Не прийде. Бо інакше як він зможе пояснити тупе переписування чужих російських текстів у свою недолугу дисертацію?
СУМ
Йде звичайна Боротьба старої МОНівської бюрократії і нової могилянської бюрократії за грошенята від освіти і науки. Дивимось, як жаба змію, чи змія жабу ..., але в результаті наука в Україні від того НЕ виграє. НАЗЯВО в нинішньому форматі за керівництва Квіта - це ще одна бюрократична удавка на горлі української науки. Ну, а 25-ти річні успіхи старої бюрократії МОН викарбовані в сучасному стані освіти і науки і їх всім добре видно ...
Маастріхт
Для СУМ: Дурік, йде боротьба украінців із соросо.- ... !?
СУМ
Для Маастріхт: ви спочатку поставили своє прізвище чи ім’я? Ви могли б так детально і не представлятись, Ваш коментар про Вас і так багато говорить :)
Коментувати
Василь
100% соросятка заметушилися. А Квіт нехай краще пояснить як він став головою назяво і як тепер займається викачкою грошей з закладів освіти.
Лейбніц
Вибірковість застосування «боротьби з плагіатом » свідчить про політичне підгрунтя , заказ проти Сергія Шкарлета. Вся ця історія підготовлена гидкими соросятами, яких поперли від корита, від руйнування украінськоі освіти. А штабом керує Квіт.
Бідна Україна
Чому засвічують коментарі?,ще скажіть що це не правда?В нас ще довго України не буде,а всі так говорять,а з себе ніхто не хоче починати!Ще скажіть в нас медицина безплатна,взагалі все чудово! А ті,що не згідні бояться за свою шкуру!,а хто дійсно своїми силами він знає що робиться.
Поясніть
То в одного Шкарлета плагіат?-всіх перевірити і нехай несуть відповідальність.І в інших сферах також професура на професурі,а де та наука,хіба що знають скільки дисертації коштують не раз на сайті писалося і на кафедрі залишають своїх дітей.
Алекс
пускай расскажет, почему у него копипаст российской диссертации в своей докторской 90 страниц текста 1 в 1 с тупым машинным переводом с русского на украинский.
Ольга
Для Алекс: А чому ти не запустив "тупого машинного перекладу", щоб надрукувати свій коментар? Чи в тебе навіть на це кеби не вистачило?
Коментувати