МОЗ надало рекомендації з роботи гуртожитків

Затверджені рекомендації з організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину

МОЗ надало рекомендації з роботи гуртожитків

Міністерством охорони здоров'я затверджені рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Відповідну постанову підписав головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Рекомендації розроблені для гуртожитків всіх типів та повинні враховуватися власниками, керівниками та суб'єктами господарської діяльності з метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації.

Згідно з рекомендаціями, у кожному гуртожитку має бути визначена відповідальна особа, яка проводить щоденний температурний скринінг.

Перебування в приміщеннях загального користування у гуртожитках дозволятиметься лише у респіраторі або захисній масці.

У місцях потенційного скупчення осіб, які проживають у гуртожитку повинно бути нанесене відповідне тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,3 метри.

Адміністрація гуртожитку має забезпечити наявність п'ятиденного запасу засобів індивідуального захисту, постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників в санвузлах, дезінфекцію поверхонь, розміщення додаткових контейнерів для засобів індивідуального захисту, обмеження масових зборів працівників та осіб, які проживають у гуртожитку в закритих приміщеннях тощо.

При появі симптомів респіраторного захворювання та/або підвищення температури у особи, яка проживає у гуртожитку, така особа підлягає ізоляції до отримання консультації медичного працівника.

За умови багатомісного розміщення, ізоляції підлягають усі особи, що спільно проживали з нею.

Особам, що знаходитимуться на самоізоляції в приміщеннях гуртожитку, має бути забезпечено медичне спостереження, доставка харчових продуктів, медикаментів, засобів гігієни, особистих речей із дотриманням необхідних протиепідемічних заходів.

Повний текст рекомендацій

Освіта.ua
14.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент
Чи правомірною є заборона повернутися на дистанційне навчання у гуртожиток? У гуртожитки КПІ ім. Сікорського заселяють обмежену кількість, лише 2,5 тис. студентів з числа пільговиків і тих, у кого вдома немає інтернет-покриття
Якось так
Для Студент: а, що був Наказ ректора КПІ про дистанційне навчання у вересні і далі?
Студент
Так, є на сайті цей наказ, N 7-148 від 21 .08.2020 про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020-2021 навчальному році
Коментувати
Бося
Навчання на тиждень,можливо два.Далі почнуться спалахи і по-навчанню.Тоді не кажіть,що Вас не попереджали
.марія
Для Бося: марія І що, цей короновіруса буде років ще 10. І що, людям не жити нормально? Тим паче, він не настільки страшний: від нього померає2% людей, які дізналися, що є хворими.! Виходить, що десь 1,5% насправді. Людина живе не настільки багато, щоб кілька років просто сидіти вдома. Всі хочуть спілкуватися з друзями, подорожувати тощо. Якщо будете так тримтіти через нього, то скоріше захворієте якимсь раком, і ось там, повірте, ймовірність смерті набагато більша. Діти не можуть навчатися дистанційно. Візьмемо навіть сусідню Польщу: діти там 1вересня йдуть у школі(знаю про місто Краків), хоча ситуація там не набагато краща. Просто треба зрозуміти, що це нова хвороба, не дуже страшна, яка, на жаль, з нами буде дуже довго ( навряд чи навіть вакцина допоможе повністю знищити) .не весь же вік буде карантин .
Коментувати
Елена
Я думаю, что адекватные ректора сделают дистанционку. А дебилы будут следовать этим дебильным рекомендациям.
Галина
Для Елена: адекватні, якраз не зроблять дистанційки. Може гуманітаріїв і можна навчати дистанційно, а як Ви пропонуєте дистанційно навчати мебиків, інжинерів, технологів, хореографів? Де мають відбуватись лабораторні роботи? Чи Ви думаєте, що вдома можна обладнати, наприклад, хімічну лабораторію?
Зол
Для Галина:Шановна, меДики та інжЕнери во-первых). И где тебя учили? Что-то не помогла учёба). Дура ты!
Софія
Для Зол: це механічна помилка, не обов’язково відразу принижувати людину.
Коментувати