Вступники вже створили 137 тисяч е-кабінетів

Подання заяв для бакалаврів розпочнеться 13 серпня, прийом заяв у магістратуру вже розпочато

Вступники вже створили 137 тисяч е-кабінетів

Протягом перших чотирьох діб активної фази вступної кампанії абітурієнтами створено понад 137 тисяч електронних кабінетів.

Відповідні дані оприлюднені Державним підприємством «Інфоресурс».

Найбільше електронних кабінетів створено у Києві, Дніпропетровській та Львівській областях. Найменше — у Чернівецькій, Луганській та Тернопільській областях.

Станом на 9:00 5 серпня, загальна кількість е-кабінетів бакалаврів складає 110 тисяч, магістрів — майже 27 тисяч.

Прийом заяв на вступ для навчання у магістратурі розпочато 5 серпня.

Подання заяв на вступ для бакалаврів розпочнеться 13 серпня і триватиме до 22 серпня.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олеся
До якого числа можна буде надіслати документи на контракт, якщо не буде рекомендацій на бюджет
Влад
А як з магістратурою? Теж потрібно телефонувати в приймальну комісію для того щоб поставити пріоритет или чи відрізняються дати результатів бакалаврату і магістратури? 27 серпня теж буде ясно чи взяли на контракт чи ні?
Інна
На заочну форму навчання на бакалавра з дипломом молодшого спеціаліста в кабінеті як реєструватися? В коледжі 5-ти бальна система оцінювання була то ввести бал?
Влад
Для Інна: з дипломом молодшого спеціаліста подають в паперовому вигляді
Коментувати
Аркадій
Нет поля для выбора приоритета! Что за ерунда, прийдеться теперь отменять поданную заяву
Влад
Для Аркадій: магістри її не можуть самі проставити. Дзвоніть в приймальну комісію. Там Вам проставлять. Нічого поки не відміняйте
Коментувати
Наталія
Підкажіть будь-ласка, загрузили фото в кабінеті, воно маленького розміру( таке як є в наявності), так і має бути ? Чи щось не так зробили?
Виктория
Для Наталія: у меня тот же вопрос. Ответьте пожалуйста.
Я
Десь раніше писали, що фотокартки має бути розміром 3 на 4. Це фото потім піде на студентський і тд, тому не думаю, що підійде інший розмір. Краще зробити потрібний розмір.
Коментувати
Тетяна
чи можна перевестися на інплан з денної форми навчання безкоштовно ( причина : робота за спеціальністю).
Valya
Для Тетяна: треба уточнювати з/після якого курсу є така можливість у вашому вузі( у різних вузах по-різному...)
Коментувати
Тетяна
Доброго дня! Скажіть будь ласка, коли будуть результати куди вступила дитина ? Дякую..
Влад
Для Тетяна: 27 серпня будуть результати хто вступив на бюджет. Якщо в електронному кабінеті побачите рекомендовано бюджет, то до 31 серпня везете туди документи.Якщо рекомендації на бюджет не буде, а залишиться статус допущено, берете документи і везете будь куди, куди подавали заяву на контракт.
Valya
а можна в тому ж самому вузі??? якщо не потрапив на бюджет подати документи на контракт??? чи потрібно в такому випадку ще при подачі заяв - подавати і на бюджет і на контракт на ту ж спеціальність у тому ж самому вузі??? тобто 2 заяви??? і тоді якщо не бюджет, то контракт - там же!...чи можливий варіант подачі 1 заяви на бюджет - ти чекаєш списків(27 серпня) - припустимо тебе там немає, і що на контракт, якщо не подавав заяву, то ти не попадеш і на контракт??? я правильно розумію ситуацію??? дякую!!!...
Коментувати
Тетяна
Якщо спеціальніть одна і таж, а заяви подано на денну і заочну форму, то чи треба по окремості фахове випробування на магістратуру проходити ? чи все таки одне можна складати?
Іра
Чому приподанні заяв на магістратуру не працює вибір пріоритету. Натискаєш місце, де галочка, жодних змін
Влад
Для Іра: дзвоніть в університет, знаю що у них ці пріоритети ставлять
Іра
подавали ,власне,в самому університеті
Коментувати
Анна
До якого числа можна створити електронний кабінет?Для вступу на бакалавра, дайте відповідь , будь ласка
Влад
Для Анна: до 22
Коментувати
Роман
Ніколи не розумів тяги деяких керівників до "великих" цифр, за якими змісту, як то кажуть, кіт наплакав... От поясніть, який сенс у підрахунку кількості створених кабінетів у перший, другий, п’ятий день? Навіть не поданих заяв (це хоч якийсь показник), а саме створених кабінетів. Це якось показує якість технічного забезпечення? НІ! Це дає якусь інформацію для прийняття управлінських рішень? Знову-таки НІ! Якби, наприклад, показували скільки абітурієнтів мали технічні проблеми зі створенням кабінетів з вказанням причин і які дії зробили для вирішення проблем - це було б доцільно на мою думку. А така статистика заради статистики, як на мене, просто зайва робота для тих, хто її готував...
Зенон
Для Роман: Показує динаміку і ніякої тяги до великих цифр. А облік ведеться автоматично. То не варто панікувати, і робота не зайва. Раз створюються кабінети, то й будуть заяви.
Коментувати