Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Светлана
Добрый день!скажите пожалуйста у нас средний бал зно 127,в какой вуз харькова и какую специальность можно выбрать ,спасибо
Влад
Для Светлана: любу, крім медицини, права, міжнародних відносин.
Коментувати
Носенко Елена
доброго дня! дитина має спеціальні умови для вступу (дитина учасника бойових дій), як в електронному кабінеті це відображати?
Влад
Для Носенко Елена: діти учасників АТО пільг при вступі не мають, мають самі учасники, А дитина Ваша може бути тільки переведена з контракту на місце, яке звільниться, за конкурсом
Коментувати
Натали
при реєстраціі електронного кабінету вказали номер свідоцтва, а не додатка про повну зазальну середню освіту. Як можна замінити дані?
Olga
Для Натали: ВЫ все правильно сделали
Коментувати
ольга
Для всупу до ВИШу на бюджет за результатами ЗНО електронні кабінети завантажуються до 22 серпня. Чи потрібно після того як зареєструвався на бюджетну форму навчання іще реєструватися на контракт? і якщо я планую( у разі не вступу на бюджет) подати заяву на контрактну форму навчання до приватного(небюджетного) закладу, то чи враховуєтьсяцей заклад у цифру 5( кількість закладів для одночасного подання документів)?
Влад
Для ольга: 5 заяв повинно бути на бюджет, ці ж заяви дійсні і на контракт, у випадку, якщо Ви бюджет не отримали. Заяви на контракт можете подавати скільки завгодно
Влад
Для ольга: всі заяви треба подавати одночасно. Про те, чи отримали Ви бюджет, Ви взнаєте 27 серпня. А заяви подаються що на контракт, що на бюджет до 22 серпня
Влад
Для ольга: рахуються не заклади, а заяви. Вы можете подати 5 заяв в один заклад
Коментувати
Катерина
Добрый вечер. Окончила колледж в 2001 году, (после 9 класса),и институт в 2013 планирую поступить в мед.училище., нужно ли мне регистрироваться в электронном кабинете? И какие документы предоставить( если фамилии в дипломе разняться)
Аліна
Доброго дня, у який кабінет мені реєструватися, якщо я закінчила коледж і здобула диплом"Молодшого спеціаліста", але хочу далі продовжити навчання та отримати диплом "Бакалавра". ЗНО здавала у 2018 році.
Влад
Для Аліна: подавати документи в паперовому вигляді і ще треба здати фаховий екзамен
Коментувати
Ірина
Доброго дня!Підкажіть будь ласка,я здавала зно і в 2019 і 2020 ,закінчила школу в 2019 ,як мені створити кабінет якщо в мене бали дпа за 2019??
Галина
Для Ірина: ДПА для вступу значення не мають. Вони записані в атестаті. Значення має сам атестат (та його середній бал) і ЗНО
Ірина
Того року бали дпа входили в розрахунок середнього балу атестату, цього року дпа не має ,значить виходить що розраховувати тільки оцінки предметів?
Тарас
Для Ірина: При розрахунку середнього балу треба враховувати всі оцінки, які записані в атестаті. Тобто, якщо є оцінки за ДПА в атестаті, то їх сумуєте з річними й ділити на кількість усіх предметів та ДПА. До речі цього року ДПА теж враховують ті учасники, які висловили бажання отримати ДПА за результатами ЗНО і, відповідно, мають записані ДПА в атестат. Тому, якщо є в атестаті оцінки, то їх обов’язково враховуєте.
Коментувати
Білицька Анна
Добрий день! У цьому році я закінчила школу, здала ЗНО на 190+, але сьогодні вже 3 серпня і мені не видали атестат. Як мені говорять, що трапилася помилка і він пішов на передрук. У зв’язку з цим, я не можу зареєструватися в кабінеті, на конкурси, взяти білет. Коли питаю в директора, коли мені видадуть атестат, вона говорить: " Це не від мене залежить, я не знаю, коли ти отримаєш." Цікаво, коли я отримаю атестат? В кого це можна дізнатися???
Влад
Для Білицька Анна: зареєструвати кабінет можна до 22 серпня. Не на всі спеціальності треба конкурси. Можливо подавайте туди, де не треба вони. Або домовляйся з вузом, без атестату, потім піднесете
Коментувати
21101983
Добрый день, при переходе по ссылке она не открывается! Соответственно не авторизируется кабинет!Что делать в таком случае?
Євгенія
Доброго дня. в звязку з довідкою в сертифікаті, не можемо свєчасно зареєструвати електронний кабінет. Уточніть, будь ласка.до якої дати можна реєструвати електронний кабінет
Влад
Для Євгенія: до 22 серпня
Коментувати
Дарина
При реєстрації електронного кабінету ЗНО, там потрібна скан копія документа і фото, чи можу я просто сфотографувати якісно фото і завантижити його, бо у мене немає можливості зробити скан копію
Влад
Для Дарина: Ви фотографуватися для подачі оригіналів документів у ВНЗ. Нехай вам скинуть ваше фото в електронному вигляді зтиснуте до 1 Мб. Так роблять в більшості дітей. Фото на руки і фото на електронку.
Дарина
А за оцінки, там же теж потрібне фото, точніше скан копія
Влад
Для Дарина: сфотографуєте і зменшіть розміри до 1 мб
Коментувати
Юлія
Доброго дня))) Хто розуміє про що я пишу,допоможіть будь-ласка,бо я нічого не розумію з подачою документів,і шо взагалі робити.Буду дуже вдячна!!! Я закіньчила в 2018р.школу,здала все ЗНО І хочу в цьому році поступити до коледжу. Я навчалась в ПТУ, у мене в атестаті по закіньчиню пту написано що я кваліфікаційний спеціаліст.То мені потрібно так як всім поступати через електроний кабінет?І чи можу я поступити у вищий заклад? А не в коледж
Влад
Для Юлія: Для університету потрібно 3 ЗНО. Які в тебе є зно і які бали?
Галина
Для Юлія: після ПТУ не може бути диплом "спеціаліста", лише "кваліфікованого робітника. Для вступу до універу він не потрібен лише 3НО і атестат. За дипломом кваліфікованого робітника можете вступити до коледжу на ту саму спеціальнісьь на 3-й курс. Але не певна, що Вам це потрібно.
Коментувати
марія
Чи потрібно мені реєструвати електронний кабінет,якщо я поступаю в коледж ?
123
Для марія: ПТУ?
марія
МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ
Коментувати
Олександр
Можна завантажити довідку про реєстрацію місця проживання особи 2017 року? Дякую
Влад
Для Олександр: довідка на сільський коефіцієнт? Ні
Олександр
Мені необхідно завантажити скановану копію(фотокопію) Довідки про реєстрацію місця проживання, яка підтверджує реєстрацію у сільському населеному пункті. У мене є така довідка, але вона була зроблена ще в 2017 році. Мені потрібно звертатися до органів місцевого самоврядування і знову ж робити цю довідку 2020 року, чи можна подати вже існуючу 2017 року?
Влад
Уточніть цей момент у ВНЗ, але сілький коефіцієнт буде тільки тоді, коли Ви і закінчили школу і вступаєте в один рік. Бо вашу заяву відхилять
Коментувати
Ирина
Зачем дан калькулятор конкурсного балла если коэффициенты в кеаждом вузе разные. И почему сделали калькулятор через Excel? Возможна ли регистрация без него?
Влад
Для Ирина: хіба при реєстрації вводите в кабінет конкурсний бал?
Шарю
Для Ирина: Это не калькулятор конкурсного балла, это калькулятор среднего балла АТТЕСТАТА.
Nik
Для Ирина: для вашої зручності, можете порахувати самі середній бал атестату , а цей документ ексель даний , щоб ви мали можливість швидко вирахувати цей бал без зайвих зусиль
Коментувати
vika
Чи прийме сайт сканкопію додатку до диплому бакалавра якщо університет його не прошив і остання сторінка порожня, на ній НЕ ПИШЕ "Пронумеровно, прошнуровано і скріплено печаткою аркуші" і немає печатки?
Людмила
Для vika: Если любой документ составлен на 2 и более листах он ОБЯЗАТЕЛЬНО должен быть прошит и скреплен печатью. Скан копия может прокатит в кабинете но потом могут быть проблемы
5
Написано що потрібно завантажити УСІ СТОРІНКИ ОДНИМ ФАЙЛОМ, остання сторінка не може бути порожня на ній мають бути нитки заклеєні паперовою наліпкою з текстом Пронумеровно, прошито... і печатка. Отже, останню сторінку теж треба.
vika
Для 5: В мене порожня остання сторінка, немає ніякої наліпки, ні ниток, ні печатки
Коментувати
Vita
Самое интересное ! При регистрации эл. должна быть только "ua" . У меня "ru" . Whats happend ?! Чё теперь делать? Покупать новый номер телефона ради поступления,которого может и не быть ?! Класс , вертись - крутись , никого не е. . Лучшая мотивация ever для поступления в этом гадюшнике .(только не надо говорить о шикарной жизни и образовании ) . Спасибо , 10 раз подумаю . Запороли всё , как могли. Министерство - дно . Сплошное насилие мозга . Абсурд .
Влад
Для Vita: уже декілька років в Україні рекомендовано перейти на пошту ua. То Ваші проблеми, що сидите на ru.
007
Для Vita: якщо Ви досі не знаєте, що вже 6 років (від початку війни) заборонений цілий перелік російських сайтів, в тому числі Ваші вКонтакті та мейл.ру, то дно не МОН, а Ви!
5
Для Vita: який номер телфону? Створи нову пошту на gmail, пару хвилин і все готово
Коментувати
Руслана
Доброго дня. Мне вже протягом декількох днів цікавить одне запитання: усюди пишеться, що прийом заяв на ступінь бакалавра починається з 13 серпня. Це стосується в тих, хто хочу після 11 класу( та сдачі ЗНО) хоче вступити до коледжу? Тобто, їм теж добивати заяви з 13 серпня?
Влад
З якого числа можна подавати заявки до ВНЗ з електронного кабінету? Бо кабінет вже маю, але заявку подати не можу...
Влад
Для Влад: з 13
Тетяна Олексіївна
Для Влад: Доброго дня шановний Влад. Для вступу на бакалавра заяви подаються з 13 серпня а для вступу на магістра з 5. Зверніть увагу, якщо ви вступаєте на спеціальності з вступними творчими конкурсами то вам необхідно дізнатись інформацію про реєстрацію на такі випробування безпосередньо в приймальних комісій обраних ЗВО.
Влад
Для Тетяна Олексіївна: я це знаю, в статті все ж написано. Комусь лінь читати
Коментувати
Олександр
Підкажіть, чи можна спочатку подати заяви на 2-5 пріоритет, а 1-ий в останній (передостанній) день подачі заяв? Чи обов’язково починати з першого пріоритету?
Влад
Для Олександр: можна. Але це абсолютно ні на що не вплине, те що Ви хочете зробити. Що подати заяву в перший день, що в останній це нічого не змінить.
Коментувати