Вступників з ОРДЛО не випускають в Україну, - Шмигаль

За словами Шмигаля, ці діти не повернуться, адже відчують різницю між тим, що відбувається

Вступників з ОРДЛО не випускають в Україну, - Шмигаль

Наразі існує проблема, коли дітей з ОРДЛО, які мають намір вступати в українські заклади вищої освіти, бойовики не випускають на територію вільної України.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, бойовики не випускають вступників, тому що розуміють, що ці діти не повернуться, адже відчують різницю між тим, що тут і там відбувається зараз.

«У цій ситуації необхідна наша реакція і робота, в тому числі, з міжнародними партнерами, аби це питання вирішити. Це частина стратегії деокупації, яка дозволить повернути молодь з ОРДЛО в український освітній та культурний простір», - додав глава уряду та запропонував віце-прем’єр-міністру Олексію Резнікову взяти цю ситуацію на контроль.

«Підключайте до цього процесу і Міністерство освіти і науки. Щоб діти могли вступити і вчитися в наших навчальних закладах», - зазначив Денис Шмигаль.

Як відомо, Верховна Рада розширила можливості для вступу та підготовки до вступу абітурієнтів з тимчасово окупованих територій. Діти з ТОТ отримали можливість вступати до всіх українських вишів без надання результатів зовнішнього оцінювання.

Освіта.ua
15.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ХОЧУ СПРАВЕДЛИВОСТІ
боюсь не доживу до моменту , коли в цій країні буде панувати справедливість та рівність , маємо давати бюджетні місця за знання , а не за просто так
Нужно. Больше. Ппивілєгій
Для ХОЧУ СПРАВЕДЛИВОСТІ: Какой ты наивный. Интересно, а почему ты ничего не говорил, когда затупки со 130-ю баллами давали взятки и проходили на бюджет?
ХОЧУ СПРАВЕДЛИВОСТІ
Для Нужно. Больше. Ппивілєгій: бо це про корупцію ,що щонайменше заборонено основним законом , а ось ці можливості (які хотіли б мати усі учні ) це закріплено на законодовчому рівні , чого терпіти не хотілося б так точно , як і впринципі й першого
Коментувати
ALik
I am sorry but why should we care about the ones who wished to seperated from ?
вчитель
А всім зараз не важко? для батьків, які втратили роботу через занадто суворий карантин просто легко живеться? а вони мають не просто сім"ю годувати, а й заробляти на контракт на хвилинку 30-40 тисяч гривень, бо верховна рада ( з малої спеціально) вирішила , що замало платять та дітям просто нереально вступити на бюджет в омріяний вуз , бо 20 відсотків від державного замовлення віддали дітям з ТОТ. Просто шкода моїх учнів , які старалися весь рік і підуть на контракт або просто не будуть поступати
Научный сотрудник
Цвет нации не сможет поступить в украинские университеты. Это на самом деле печально, ведь они обладали бесценными знаниями и опытом, который они сумели перенять у донецких ученных. Теперь мы не сможем узнать секрет изготовления бургеров в ДонМаке, не сможем воспроизвести донецкий самогон. Но самое ужасное, абитуриенты не смогут нам поведать о культурно-массовых мероприятиях, несомненно самых креативных и интелектуальных в мире. Парады в полупьяном состоянии, флеш-моб "Путин-введи войска", анимационные и театральные представления из разряда "Выпей фунфырь, прочисти легкие и совесть". Украина потеряла шанс стать успешной страной, и все из-за этих гадких боевиков. Может если каждому боевику дать степень доцента или профессора, они передумают и все таки поделятся с нами своими светлыми умами.
200 балів не світить
Для Научный сотрудник: дуже смішний комент , але сама ситуація страшна: ну от навіщо тих умників тащити за рахунок інших
Коментувати
студент
оце зараз віддавти наших 20 відсотків бюджетних місць дітям бойовиків. Усіх моїх знайомих просто бомбить від цих новим . Цих дітей можна було квотувати якось по іншому і не давати їм аж таких "привілєгій"
Нужно. Больше. Ппивілєгій
Для студент: Хорошо, когда у тебя и твоих друзей пригорает.
Антон
Для Нужно. Больше. Ппивілєгій: чому у нашій країні всі рівні , але є рівніші ?
Нужно. Больше. Ппивілєгій
Для Антон: Вопрос не по адресу.
Коментувати