Розпочато відбір вишів для виконання держзамовлення

За результатами проведення відбору з закладами освіти буде укладено державний контракт

Розпочато відбір вишів для виконання держзамовлення

Міністерство освіти і науки оголосило закладам вищої та фахової передвищої освіти, які перебувають в управлінні відомства, про початок процедури конкурсного відбору виконавців державного замовлення на підготовку здобувачів вищої та фахової передвищої освіти у 2020 році.

Відповідний лист надісланий керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Для участі у конкурсному відборі закладам освіти необхідно подати заяву, перелік виданих сертифікатів про акредитацію із зазначенням спеціальності, копію довідки з ЄДРПОУ та довідку про діяльність учасника конкурсного відбору.

За результатами проведення конкурсного відбору з виконавцями державного замовлення буде укладено державний контракт із визначенням економічних і правових зобов'язань сторін.

«Опрацювання комплекту документів від учасників конкурсного відбору здійснюватиметься членами конкурсної комісії з відбору виконавців державного замовлення на підготовку здобувачів вищої, фахової передвищої освіти, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2020 році», - зазначили у Міністерстві освіти і науки.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ПОдружка
Так, дійсно, слово "УБОВИЙ" в українській мові не існує. Але як прогледіли (прогавали?,продивилися?, вчасно не зреагували???????) слово"грамотно"? Чому воно досі не змінено?!!!! Зрада! Так, у побуті, я російськомовна. Може тому, що так я впевнена в своїй грамотності. А то сьогодні тЕкстовий, завтра текстОвий, а післязавтра текстовИй. Між іншим, одне з питань цьогорічного ЗНО. А прикметник "учбовий" -питоме українське слово, утворене від іменника"учба"(д?... ?вньоукраїнське... слово) Навчальний заклад -заклад, де навчають, учбовий заклад-заклад де вчаться. А вносити розлад питанням щодо того з яким наголосом і де запозиченими (краще, звичайно, англійськими, не дай боже російськими!) словами розмовляти - ось що справді шкідливо для нашої мови.
Міра
Для ПОдружка: а я між інший вважаю , що вже краще ,якщо вже мати запозичення то з будь-яких інших , окрім російської. Взагалі вважаю , що Верховна Рада має змінити закон про мову ще більше на користь держави, а учбовий - слово не запозичене , а проста огидна калька, і до речі вперше це слово почула на території східної україни , для центральної та західної це слове не характерне , ці регіони більш схильні брати запозичення з зовсім інших країн( на привелике щастя) . А наголоси знати треба , до речі , на зно їх треба знати не багато , вивчила усі і спокійно забрала свій один бал, а список був доступний усім!!
Gordon
Навпаки, у Західних областей є схильність брати іншомовні слова та використовувати їх,коли розмовляють, чорт ногу зломе!
Коментувати
Тато
Що таке виші ?? Що за воші? Ваші слова про виші - не ваші воші. Хто придумав це прибуркувате слово? Виші - вишки - повішання --- десь така дистанція між термінами.... Для чого змінили ВУЗ на ВНЗ ? З переляку? З нападу нацгероїзму? З бажання віддалитись від роійського ВУЗ? А от росіяни глузд не зовсім загубили, у ни ВУЗ. А хтось із великих знавців мови може пояснити, чому недовподоби прийшлось слово УЧБОВИЙ??? Ну. халєра. капець взагалі з цими термінами і потріоамисловесниками
АнЯ
Для Тато: це й ніколи не було нормальним . Слова "убовий" в українській мові не існує ! Це калька з російської , а нам треба говорити грамотно перш за все !! І взагалі вважаю , щодо вашого коментаря , що нам варто боротися з російською мовою в українському просторі , бо вона - занадто є пагубною для нашої мови
Для тато
Вже немає ВУЗів і ВНЗ тепер ЗВО( заклади вищої освіти) і немає учбового процесу, тепер освітній процес - РЕФОРМА!!!
Andrew Brown
Для АнЯ: Не "пагубною", а "згубною", не "перш за все", а "насамперед" чи "передовсім". Тож боріться з російськими покручами щонайменш у власному мовленні.
Коментувати
Абітурієнт
"які перебувають в управлінні відомства" це які? ... ...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!