МОЗ проведе іспити студентів попри епідемію

Попри заборону пробного тестування, МОЗ не стало скасовувати проведення тестів Крок

МОЗ проведе іспити студентів попри епідемію

Попри заборону пробного тестування, Міністерство охорони здоров'я не стало скасовувати проведення атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК», що складають студенти, які навчаються за спеціальностями галузі знань «Охорона здоров’я».

Про це свідчать зміни, що внесені до постанови КМУ № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Згідно з графіком проведення іспитів, тестування студентів відбуватиметься, зокрема 16 та 17 червня. Саме у цей період МОЗ заборонило проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Варто зазначити, що МОЗ дозволяє проводити проведення атестації здобувачів освіти за спеціальностями галузі знань «Охорона здоров’я» у формі тестових екзаменів ліцензійних інтергованих іспитів «Крок» за присутності в аудиторіях до 50 осіб. Відповідні норми визначені Тимчасовими рекомендаціями, що затверджені головним санітарним лікарем Віктором Ляшко.

Разом з тим, кількість учасників пробного ЗНО в одній аудиторії не має перевищувати 15 осіб.

Як відомо, проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання було скасовано згідно з рішенням МОЗ. Скасування пробного ЗНО коштуватиме бюджету 53 млн грн.

Освіта.ua
14.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів