Одеська юридична академія - це впевненість у майбутньому
PR

Національний університет «Одеська юридична академія» має багату історію і добрі академічні традиції

Одеська юридична академія - це впевненість у майбутньому

Національний університет «Одеська юридична академія» розташований у самому серці Південної Пальміри, тому студенти, навчаючись тут, можуть відчути весь неповторний одеський колорит і сповна насолодитися життям у курортному місті.

Сьогодні університет - це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний міжнародний авторитет і міцні академічні зв'язки з кращими університетами світу.

Національний університет «ОЮА» динамічно розвивається і вдосконалюється, впроваджує в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.

Університет є членом Асоціації європейських університетів і Європейської Асоціації публічного права. Щорічно сотні студентів, аспірантів і викладачів виїжджають за кордон, де продовжують навчання або проходять професійне стажування в кращих університетах світу, міжнародних організаціях, урядових установах зарубіжних країн. НУ «ОЮА» регулярно відвідують з офіційними візитами іноземні делегації, для студентів читають лекції відомі зарубіжні професори, видатні юристи, дипломати і політики.

Усі бажаючі студенти мають можливість з першого курсу відвідувати лекції з правових дисциплін англійською, німецькою та французькою мовами. Завдяки відповідності освітніх програм європейським стандартам, диплом Національного університету «Одеська юридична академія» визнається за кордоном, що відкриває для випускників можливості працевлаштування в міжнародних інституціях та іноземних компаніях.

Навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія» - це не тільки професійні знання і диплом міжнародного зразка, але й можливість всебічного особистісного розвитку студентів.

В університеті створено Центр культури, де талановиті студенти можуть творчо розвиватися. Великі можливості розвитку і у юних спортсменів - два стадіони, спортивні та тренажерні зали - створені всі умови, щоб студенти могли підтримувати себе в прекрасній формі і готуватися до змагань.

Також в університеті функціонує Центр тестування на поліграфі, у якому сертифіковані поліграфологи навчають майбутніх слідчих особливостей роботи з «детектором брехні».

Національний університет «Одеська юридична академія» має багату історію і добрі академічні традиції.

Освіта.ua
18.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
реальність
У МОН підтвердили, що Портнов та Новинський увійшли до наглядової ради академії Ківалова. Чи стане Янукович також членом цієї наглядової ради?
Шедевр
Для реальність: У Вас ще є сумніви? Звісно, стане після того, як Україна компенсацію виплатить за незаконне зверження влади. До того все йде. Зараз кивалови, портнови, новинські, ківи, вся сепаратистська партія ОПЗЖ в тренді.
Коментувати
:(
Академію очолює всеукраїнський підрахуй, а випускники - справжні гвардійці-підрахуєвці! ????