Робота онлайн для викладачів університетів

Вебінар для викладачів університетів про те, як ефективно побудувати віддалені процеси навчання

Робота онлайн для викладачів університетів

Компанія GlobalLogic пропонує стати учасником вебінару «Ефективна робота online» викладачам вишів, які хочуть збільшити свою ефективність віддаленої роботи і навчитися краще підтримувати контакт зі своїми колегами і студентами.

Організатори заходу запрошують послухати, як ефективно побудувати віддалені процеси навчання, управління та контролю, підтримки. Це гарна нагода прокачати навички, не виходячи з кімнати!

Під час вебінару спікер Олександр Тучков поділиться своїм практичним досвідом про те, як ефективно побудувати віддалені процеси навчання, управління та контролю, підтримки.

Також ви дізнаєтеся про те, які практики та підходи вибрати для контролю та моніторингу, як підтримувати контакт, якщо всі працюють віддалено.

Вебінар відбудеться у п’ятницю, 10 квітня 2020 року, о 14:00.

Для участі у заході необхідно пройти попередню реєстрацію.

Олександр Тучков - Senior Project Manager, Consultant GlobalLogic, сертифікований CSM, CSPO, ICP-APM. Олександр веде проєкти компанії, команди яких розподілені між Україною (Харків та Київ), Францією, Швейцарією, Німеччиною та Малайзією. Раніше Олександр брав участь у трансформації в remote-first підхід, а також керував проєктом 4 місяці повністю віддалено, три з яких — у різних часових поясах.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
03.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
Такі веб-бінари треба було проводити в перші дні карантину, а не коли вже майже всі освоїли онлайн-платформи. Тепер то вже неактуально!
Леся
Чому критику на адресу омбудсмена прибирають. Ганьба! Видко , що свій соросівський чувачок. Демократія повна