МОН розробило закон про Нацсистему кваліфікацій

Метою законопроекту є правове врегулювання питань присвоєння профкваліфікацій

МОН розробило закон про Нацсистему кваліфікацій

Міністерство освіти і науки запропонувало для повторного громадського обговорення проект Закону України «Про Національну систему кваліфікацій».

Закон регулює суспільні відносини, пов’язані із формуванням та розвитком кваліфікацій в Україні.

Метою законопроекту є правове врегулювання питань присвоєння професійних кваліфікацій, ключових аспектів взаємодії зацікавлених сторін в межах Національної системи кваліфікацій.

У Міносвіти очікують, що реалізація закону сприятиме формуванню Національної системи кваліфікацій, яка відповідає потребам і запитам суспільства, економіки та ринку праці.

Зауваження та пропозиції до тексту законопроекту можна надсилати до 16 квітня на електронну адресу panych@mon.gov.ua, Олена Панич.

проект закону

Освіта.ua
30.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сидір Лютий Львів
Кому потрібна ця хрень? Яка система кваліфікацій, що дає ? Навіщо? Хто це придумав? Ради чого? Де прохання роботодавців, звернення бізнесу?? НЕМАЄ!!!! Це висосали з пальця оці намахані соросята, перевели з іноземноі і видають бажане за дійсне! В університетах холодрига, зарплати мізерні, лабараторіі застаріли , а ці вискочки якісь нові рехворми тулять. Як ви вже нас дістали...
Марина
Для Сидір Лютий Львів: Золоті слова!
Коментувати