Сесії у вишах мають відбутись за розкладом, - МОН

Екзаменаційні сесії мають бути проведені відповідно до затверджених графіків та розкладів

Сесії у вишах мають відбутись за розкладом, - МОН

Чергові екзаменаційно-залікові сесії у закладах вищої освіти мають бути проведені відповідно до затверджених графіків та розкладів. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки щодо завершення 2019/20 навчального року в закладах вищої, фахової передвищої, післядипломної освіти.

У Міносвіти також зазначають, що у разі дії в цей час заборони на відвідування закладів освіти її здобувачами, семестрові заліки та екзамени можуть проводитись дистанційно (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної автентифікації здобувачів та жорсткого дотримання карантинних вимог усіма учасниками освітнього процесу.

Також випуски здобувачів вищої освіти мають бути проведені своєчасно.

Випуск здобувачів вищої освіти, які навчаються за кошти фізичних або юридичних осіб, може бути відтерміновано до повного виконання зобов'язань сторонами договору.

У разі настання планового строку переддипломної практики, атестації здобувачів вищої освіти (атестаційних іспитів, захисту кваліфікаційних робіт тощо), крім єдиного державного кваліфікаційного іспиту та атестації осіб, що здобувають ступені доктора філософії, доктора мистецтва, доктора наук, під час заборони відвідування закладів освіти її здобувачами, вони можуть проводитись дистанційно (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної автентифікації здобувачів та жорсткого дотримання карантинних вимог усіма учасниками освітнього процесу.

У разі проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту випуск може бути відтермінований з урахуванням часу на його проведення та оголошення результатів.

Освіта.ua
27.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент
Всі викладачі, які живилися і наживалися на іспитах, заліках і курсових тепер опинилися в невідомих реаліях віртуального дистанційного навчання в якому не регламентований принцип занесення хабаря. Якщо колись можна було завалити на екзамені чи іспиті і здерти кошти, то тепер так не завалиш студента, оскільки дистанційно він спише отриманне завдання десь з гуглу, або хтось йому розв’яже. Студенти бачачи це не спішать платити, а викладачі бачу в паніці. Думаю "валити" таких студентів будуть "по-черному" і нагло. І тут треба адміністраціям вузів і іншим органам пильнувати за добросовісністю викладачів. Не дозволяти викладачам це робити і захистити студентів від тиску на них!
Викладач
Для Студент: Десь на шостій перездачі я запропонував своїм двом студентам 4 питання (перші з кожного з чотирьох розділів) і дозволив годину користуватися чим завгодно, щоб підготувати відповіді на них. Результат - нуль. А ти пишеш "загуглити", "валити". Та якщо у студента нема голови на плечах, то йому нічого не допоможе. І ще відносно того, що хтось розв’яже. Згадався анекдотичний випадок десь двадцятирічної давності, коли я зробив контрольну роботу з електрики студенту-заочнику іншого вузу. Її не зарахували, причому була підкреслена лише одна відповідь. Я став перераховути. Важко уявити, як я розсміявся, дійшовши до кінця. Виявляється, що, переписуючи, той студент замість "кл" (кулони) написав "кг" (кілограми). От і "завалили" його "по-чорному". Думаю, що і ти не дуже кращий, якщо надієшся на списування, чи на "хтось розв’яже".
Коментувати
Досвідчений
Дистанційне навчання є виснажливим, як для викладачів, так і студентів. Особливо якщо глючить інтернет, нестабільний зв‘язок. Студентів із села достати важко. Мусимо в майбутньому до таких ситуацій готуватись. Виділяти на це кошти, проводити тренування. Щодо іспитів- проведемо в онлайн режимі, через тести, проведемо бесіди. Лпз та практики перенесемо , спресуємо, відкоригуємо із бізнесом. Мон просимо не кіпішувати , не передавати куті меду!! Щодо вступу— потрібно реально оцінити ситуацію, не панікувати і не страхати людей. Доцільно скоротити кількість Зно. Можна в школі створити Державні екзаменаційні комісіі із залученням місцевих депутатів. Прийняти іспити випускні. Можна онлайн. Збільшити держзамовлення. Менше боятись і бути прагматичними. Хай діти вчаться, адже роботи немає. В тюрмах буде дорожче....
Оксана
Для Досвідчений: Можна зарахувати у вузи по середньому балу атестата. Плюс співбесіда.
Olga
Для Оксаны: Плюс коррупция. Многие преподаватели и богатенькие родители с нетерпением ждут такой вариант.
Не лякайте себе
Задрали ви, придурки, брехнею про корупцію!! Зараз скільки всяких Набу, дбр, назк, Сбу , гпу, мвс— що хрен це хто зробить.
Коментувати