Студентів-медиків залучать до мобільних бригад

Міністерство охорони здоров’я планує створити мобільні бригади зі студентів медиків

Студентів-медиків залучать до мобільних бригад

Міністерство охорони здоров’я планує створити мобільні бригади зі студентів медиків, щоб виявляти справді важкі випадки захворювання на коронавірус.

Про це, з посиланням на інформацію головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, повідомляє Українська правда. Життя.

За словами Ляшка, МОЗ звернулось до керівників структурних підрозділів охорони здоров'я обласних ОДА і керівників вишів медичного профілю, щоб відпрацювати механізми можливого залучення студентів, а також лікарів-інтернів до боротьби з корона вірусною хворобою.

«Зараз ми відпрацьовуємо алгоритми створення мобільних бригад, які повинні піти на підтримку допомоги сімейним лікарям. Оскільки сімейних лікарів, можливо, буде не вистачати, щоб першими виїжджати на виклики до хворих на дому. Саме тут будуть потрібні студенти медики, які можуть приїхати, оцінити стан важкості перебігу хвороби. І в подальшому або викликати швидку, якщо є ургентний випадок, або встановити разом із сімейним лікарем медико-санітарне спостереження і проводити лікування хворого в амбулаторних умовах», - зазначив головний санітарний лікар.

Також він запевнив, що МОЗ готовий навчити студентів-медиків проводити експрес-тести, щоб можна було проводити сортування хворих уже на місці виклику і зменшити навантаження на інші системи.

«Оскільки, ми розуміємо, що залучаючи бригади екстреної медичної допомоги для проведення тестування і всіх виїздів, ми можемо втратити бригади швидкої допомоги для викликів на інші ургентні випадки, такі як інсульти, інфаркти, де швидкість надання медичної допомоги рахується в секундах», – підсумував він.

Освіта.ua
25.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория
Правильно, врачам не платят так как нужно, так еще и студентов, На халяву, хотите привлечь к работе с вирусными больными. Пусть заражаются. Их не жалко???