У МОН розповіли про навчальне навантаження у профтехах

У МОН надали роз'яснення щодо організації гнучкого режиму роботи закладів профосвіти

У МОН розповіли про навчальне навантаження у профтехах

У Міністерстві освіти і науки надали роз'яснення щодо особливостей організації гнучкого (дистанційного) режиму роботи закладів освіти та обсягу навчального навантаження педагогів у закладах професійної освіти. Про це, під час спілкування з користувачами Facebook, розповів заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський.

За його словами, відповідно до наказу МОН від 16 березня № 406 керівники закладів на період карантину мають забезпечити запровадження гнучкого режиму роботи закладу професійної освіти.

«Що саме означає дистанційний режим роботи. Я спробую виділити 5 головних пунктів алгоритму запровадження дистанційного режиму роботи. Перше, треба прийняти рішення щодо використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі закладу на період карантину», - зазначив Коржевський.

Також заклад професійної освіти має визначити перелік предметів, тем навчальних програм, видів навчальних занять, які здійснюються за технологією дистанційного навчання.

Окрім того, необхідно визначити залежно від профілю навчальної дисципліни перелік веб-ресурсів, необхідних для забезпечення дистанційного навчання.

«На період карантину розробити та затвердити розклад уроків відповідно до зазначеного переліку. І пам'ятайте, що тижневе навантаження не може перевищувати 36 годин», - зазначив заступник міністра освіти.

Усі записи у журналі теоретичного навчання будуть здійснюватись після завершення карантину.

Освіта.ua
23.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гипс Степан Тадеевич
Шановні! Не сушіть собі голови! В 90% ПТУ України навчання весь час , незалежно від карантину, протікає дистанційно. Саме ДИСТАНЦІЙНО. Благо, тепер є банківські картки і не треба додому учням стипендії розвозити - самі за місцем проживання в банкоматах отримують.
ми
І саме головне щоб тижневе навантаження не перевищувало 36 год. Цікаво яке ПТУ він закянчив?
Злой
очень скользкий, как и наказ МОН... скажите прямо - нужно приходить в пустое учебное заведение или нет?
Vika
Похоже, не один 《Злой》тупой. Если Вы встречали документ с алгоритмом действий администрации школы в период карантина отнсительно педагогов, технического персонала, работников пищеблока, дайте, пожалуйста, ссылочку. Спасибо.
Коментувати
Моніка
Ото відкрив Америку Коржевський, коли виділив 5 головних пунктів алгоритму запровадження дистанційного режиму роботи! БРАВО! О це тупорилі викладачі без його алгоритму металися в пошуках організації дистанційної роботи і тут на поміч прийшло МОН з його вказівками!)))) Країна ідіотів!
Учасник
Для Моніка: Ну , так хто кого і обрав ! 73% ! Браво! Тепер тіштеся! Обрали клоуна, весільних фотографів, тамадів, балаболів -- і що, 0отіли змін?! От і маємо зміни!
Коментувати