МОЗ залучить до боротьби з COVID-19 студентів-медиків

До боротьби з загрозою поширення коронавірусної інфекції буде залучено студентів-медиків

МОЗ залучить до боротьби з COVID-19 студентів-медиків

Міністерство охорони здоров'я України залучить до боротьби з загрозою поширення коронавірусної інфекції інтернів, які перебувають на заочному циклі навчання, а також студентів медичних закладів вищої освіти 5-6 курсів. Про це під час брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«МОЗ України закликало до співпраці підпорядковані заклади вищої медичної освіти. Ми будемо залучати, зокрема, інтернів, які нині перебувають на заочному циклі навчання, а також студентів 5 і 6 курсів. Закликаємо студентів зв’язатися з відповідальними особами в медичних університетах, вийти й допомогти медикам на місцях рятувати життя українців», - сказав Ляшко.

Міністерство хорони здоров'я України також звернулось до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з проханням делегувати фахівців епідеміологічного профілю в епідбригади, створені на базі лабораторних центрів МОЗ.

Освіта.ua
22.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мед
Скалецьку в скафандр і нехай також допомагає.Взнає медицину зсередини. і ті,хто "реформи"робив і робить в медицині,хто-це все розвалював!
боритесь и поборите!
Тут некоторым трудно дистанционное обучение изображать... Бедные дети. Да поможет Вам Господь!