Фінал конкурсу WorldSkills Ukraine перенесено

Організаторам конкурсу на місцях буде окремо повідомлено інформацію про дату та місце фіналу конкурсу

Фінал конкурсу WorldSkills Ukraine перенесено

Фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine, який мав відбутися у квітні-травні, проведуть у другій половині 2020 року. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

За словами заступника міністра освіти і науки Петра Коржевського, організаторам конкурсу на місцях буде окремо повідомлено про терміни подачі заявок, а також інформацію про дату та місце фіналу конкурсу.

«Конкурс WorldSkills Ukraine допомагає привернути увагу молоді до робітничих професій і показати переваги професійної освіти. Цього року перелік компетентностей, за якими проходять змагання, ми збільшили з 7-ми до 17-ти. На жаль, через карантин та інші заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції ми маємо перенести фінал. Адже нехтувати безпекою учасників – неприпустимо. Зі свого боку обіцяємо тим, хто пройшов до фіналу і наполегливо готувався до нього, що обов’язково проведемо WorldSkills Ukraine. А поки у них є час покращити свої знання, навички і вміння», – повідомив Коржевський.

Всеукраїнський конкурс WorldSkills Ukraine – це змагання з професійної майстерності серед студентів закладів професійної та вищої освіти, а також молодих робітників у віці від 18 до 22 років.

Освіта.ua
18.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів