Прем'єр закликав ректорів не виселяти студентів з гуртожитків

Керівники закладів вищої освіти мають сприяти тому, щоб студенти залишались у гуртожитках

Прем'єр закликав ректорів не виселяти студентів з гуртожитків

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав ректорів закладів вищої освіти не виселяти студентів з гуртожитків. Про це він сказав під час проведення засідання Кабінету Міністрів.

«Я прошу з розумінням поставитись до студентів, які проживають у гуртожитках. Не відправляти їх додому. Багато кому зі студентів нема куди їхати, зокрема студентам з окупованих територій. Також зараз зупинено все міжобласне міжміське сполучення», - сказав прем’єр.

Він також повідомив, що Міністерству освіти і науки буде доручено провести відповідну роботу з керівниками закладів освіти.

Окрім того, за словами Дениса Шмигаля, керівники закладів вищої освіти мають сприяти тому, щоб студенти залишались у гуртожитках, максимально самоізольовувались.

«Їм необхідно забезпечити постачання продуктів, і за необхідності ліків», - наголосив прем'єр-міністр України.

Освіта.ua
18.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чисора
Поставте хорошого міністра, не з вулиці і, головне, не з ГРАНТОЖЕРІВ !! Досвідченого патріота. Бажано керівника Вишу . Може- заступника губернатора чи начальника департаменту. З досвідом- директора школи, Коледжу, проректора....
Мати студента
Дай Бог здоров’я і процвітання Денису Шмигалю, що він звернув увагу на студентів , яких останнім часом просто катували всякі масони
Правка
Для Мати студента: полный бред- какие масоны?
Коментувати