Студентам деяких вишів затримали стипендії

У деяких закладах освіти виплата стипендії за лютий буде здійснена на місяць пізніше

Студентам деяких вишів затримали стипендії

Студенти в деяких вишах отримають стипендії за лютий на місяць пізніше. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

За інформацією відомства, причиною затримок є необхідність затвердження десятків паспортів бюджетних програм, серед яких – паспорт з виплат стипендій.

Така проблема стосується лише тих закладів, де виплата стипендії здійснюється після 17-го числа кожного місяця. У решті вишів усі виплати відбуваються своєчасно.

«МОН та Мінфін роблять все можливе, щоб паспорт бюджетної програми був затверджений уже найближчим часом. Це пов’язано із особливостями бюджетного законодавства: для того, щоб обов’язкові виплати здійснювалися безперервно – йдеться про зарплати, соціальні виплати тощо – закон вимагає затверджувати паспорт бюджетної програми до 17 лютого. У весь період з 1 січня і до 17 лютого Казначейство здійснює безперервні виплати», - повідомляють у Міносвіти.

Однак, якщо до 17 лютого не затверджується паспорт бюджетної програми на новий бюджетний рік, Казначейська служба припиняє виплату коштів.

«Безумовно, будь-які затримки обов’язкових виплат, зокрема академічних чи соціальних стипендій, є неприйнятними. Надалі ми робитимемо все можливе, щоб таких ситуацій не виникало», - наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
02.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Ну головне що у них все вчасно начислили. А звичайним людям сидіти цілий місяць і смоктати палець.
Випускник
Для чого їм взагалі платити стипендію? 1 хвилина сміху заміняє 100 гр. моркви. Нехай дивляться 95-й квартал і насолоджуються життям, сміються, поки не наїдяться! Студенти зробили свій вибір. Їжте, не обляпайтеся!
Сергей Лимонов
Новосад - у відставку з неспроможним урядом вкупі! Новосад - у відставку з неспроможним урядом вкупі !Новосад - у відставку з неспроможним урядом вкупі!
Сергей Лимонов
ЗЕпокращення дісталося вже до самих полум’яних прихильників *нових обличь у владі*-студентів! ну ну !
Olga
Для Сергей Лимонов: Вы забыли, что студенты первыми начинали скачки и на майдане, а в результате деятельности правительства яценюка многие лишились стипендий вообще
Ксенія
Першими вийшли українські інтелігенти проти мовного закону колісніченка-ківалова з цілком мирною акцією. Мова має значення! А потім вже приєдналися і нерозумні студенти і спецоперація проти України ворожих їй сил! А що студенти нерозумні, не знають історії та не розбираються в людях, видно з того як вони за зеленського голосували!
Коментувати