Виші можуть взяти участь у програмі мобільності

Британська Рада спільно із МОН реалізує програму академічної мобільності «САМ Україна»

Виші можуть взяти участь у програмі мобільності

Британська Рада спільно із Міністерством освіти і науки України реалізує трьохрічну програму всеукраїнської академічної мобільності «САМ Україна».

За інформацією Британської Ради, Програма є одним із компонентів Програми Єропейського Союзу «Дім Європи» та реалізовується протягом 2020-2022 років.

Програма «САМ Україна» покликана сприяти міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України.

Також у Британській Раді прагнуть до того, щоб така академічна мобільність офіційно визнавалась як частина студентської програми навчання.

Заявку на участь можуть подавати українські заклади вищої освіти, які мають попередній досвід у програмі Erasmus+.

Два заклади вищої освіти з різних регіонів України, розташовані на відстані не менше ніж 200 км, подають спільний проєкт програми мобільності через заповнення заявки он-лайн.

Спільний проект академічної мобільності тривалістю 1-3 місяці має бути розроблений для студентів 2-4 курсу бакалаврату (старше 18 років) університетів-партнерів. Заявка має обов’язково включати в себе детальне узгодження спеціальностей та навчальних планів.

Програма передбачає фінансування: транспортних витрат, розселення та витрат на харчування студентів, а також адміністративний внесок університетам за адміністрування цього проекту мобільності.

Англійська мова буде робочою мовою для всіх процесів та документів у цій програмі.

Останній термін подачі заявки – 31 березня 2020 року, 15.00 за київським часом.

дізнатись більше

Освіта.ua
27.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!