У МОН триває обговорення реформи профосвіти

Міносвіти продовжить передавати управління закладами професійної освіти на місця

У МОН триває обговорення реформи профосвіти

У 2020 році Міністерство освіти і науки продовжить передавати управління закладами професійної освіти на місця, перегляне механізм підвищення кваліфікації педагогів, а також зосередиться на покращенні їхньої співпраці з бізнесом. Про це сказав заступник міністра освіти і науки Петро Коржевський під час обговорення плану, за яким втілюватиметься Програма діяльності уряду у сфері професійної освіти.

За словами Коржевського, у межах реформи професійної освіти МОН має багато планів на цей рік.

«Частина з них вже активно втілюється. Однак зараз, коли ми ще виписуємо більшість документів, хочемо почути зауваження і пропозиції від профільних груп. Ми орієнтовані на реальні зміни та результати у профосвіті, тому хочемо дати усім стейкхолдерам працюючі механізми, а не здійснювати реформу на папері», – зазначив Петро Коржевський.

Він наголосив, що зараз заклади професійної освіти мають орієнтуватися на запити вступників та учнів, а отже і змінювати формат спілкування з ними.

Освіта.ua
17.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
М
Для Анна:книжки?,друкуються і друкуються-все,щось нове;парти-закупили,а вони...- хто відповідальність за це все несе-головне на все гроші виділяються;університет 3 або 4-хімік,предмет-історія України,для чого-це майбутній хімік чи історик,в школі за стільки років-не вистачає вивчити історію? Медсестри в школі вміють надати першу мед.допомогу?-в нас-не могла,не знала,що робити.І таких питань багато і в міністерстві-для того є,щоб їх вирішувати,полегшувати навчання,шкільне зробити цікавим,а не ускладнювати життя.
М
Для Анна:чому диванні експерти?,ті люди,що тут пишуть-працюють і знають,що відбувається в освіті.Питання до вас-Анна:теми,які були(обговорювалися) на сайті"освіта",що з того було вирішено?Система розвалена,навіщо,ще її розвалювати?А палки в колеса ніхто-не вставляє,а говорить,які є проблеми в освіті.Мене особисто цікавлять такі питання:1-ЗНО укр.м.,питання з літератури-Ви їх читали?,що думаєте,все потрібне;2-правопис,укр.м.вчуть 11 років і не можливо вивчити,може час скоротити,полегшити і не так як Ви написали-"палки в колеса";3:чому дітям потрібно наймати репетитора,шкільної науки не вистачає(одиниці самі),4-на школи стільки коштів виділяється-перезувне кожен день додому носять;5-ремонт за кошти батьків,навіщо казати,що шкільна освіта безплатна,якщо так-не є;6- класи малі,дітей 30 і більше,дихати не має чим;7-музика,малювання,трудове-до 4 класу,кому потрібне,подобається,зробити як музична(гурток),а то уроки є і їх немає,а на інші предмети дітям потрібно репетитор.8-анг.м-не всі вчителі вимову знають;9-зробили 12 років,що від того поміняється в кращу сторону,на папері зрозуміло,а реально?
Анна
Диванні експерти! Все Вам не так! Певно з тих, кому і так добре у цій розваленій системі. Ідіть зробіть краще! Тільки палки в колеса вставляти і можете...
Tet-a-tet
Шановний п.Коржевський! Перестаньте мучити ПТНЗ, без фінансової підтримки тих галузей, для яких ми готуємо спеціалістів нічого путнього не вийде. А вони в приватних руках і бізнес не буде і не хоче вкладати кошти у державну власність, коли Ви це нарешті зрозумієте? Ви передали училища на фінансування місцевим громадам-ті відразу урізали замовлення, бо коштів не вистачило на інші потреби. Та й смішно виходить, 50% бізнесу працює в тіні, а ми за бюджетні кошти готуємо для них робітників. Партнерство - це ваша фантазія, у бізнесі все вирішує вигода. Залишіть фінансування тих ПТНЗ, які потрібні господарці держави, або є унікальними( наприклад училище різбрярів по дереву),а решта пустіть у вільне плавання, і усе відразу встане на свої місця.Фірми самі знають кого і скільки їм потрібно.І перестаньте слухати "совдепівські воплі", що розвалюють профосвіту, вона вже давно розвалена.Тому дешевше збудувати нову будівлю, ніж латати те, що ледве тримається купи.
Василь
Що це за наркоман на фото?
kolya
Для Василь: Він з тих.. зі стейкхолдерів може
ми
Він з тих кому добре платять щоб розвалити освіту України. На нарадах потік обіцянок нічим не підтверджених та половину присутніх прикормлених, які плещуть в долоні після того бреду що він несе.
Коментувати