За плагіат можуть розпустити вчену раду педвишу

Вчену раду Національного університету ім. Драгоманова збираються розпустити

За плагіат можуть розпустити вчену раду педвишу

Через сплагійовані дисертації у Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова збираються розпустити спеціальну вчену раду. Про це, в ефірі Громадського радіо, повідомив голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт.

«Наші студенти беруть участь у таких проектах, коли вони пишуть, я не утрую, для студентів, можливо, наприклад, якогось Кембриджа, і отримують за це гроші. Тобто, у них більш головний зараз це «гострайтінг», у нас це звичайно називається плагіат. Це більш наше завдання. Ми маємо свою політику, свій контроль. Я можу сказати, що за сплагійовані дисертації ми сподіваємося закрити найближчим часом спецраду в університеті Драгоманова», — сказав Квіт.

Деталей рішення Сергій Квіт не повідомив.

Як відомо, що новий закон про освіту передбачає виключення з закладу освіти за плагіат у науковій роботі.

Освіта.ua
06.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Полтавська область. Отримали заробітну плату за січень 2020 і знову маємо надбавку за престижність 5%, як і у попередні роки. Але ж існує обіцянка міністра http://osvita.ua/school/66563/. Не розумію, кому ми вже маємо вірити?
Небайдужий
Для Віктор: Бачили очі, кого вибирали? То їжте тепер, хоч повилазьте! Ви коли зелебеню вибирали, ви чим думали? Так вам і треба!
Коментувати
Торба
Я б взагалі його закрив.