Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Я поступила на 2 курс на основі диплому молодшого спеціаліста. Чи зможу я перевестися в інший вуз на ту ж спеціальність після 2 курсу на 3-й курс? Дякую.
Аліна
В доповнення питання про переведення зі спеціальності «Правоохоронна діяльність» на «Право». Чи потрібно буде для того наявність успішної здачі ЗНО з права чи лиш здати академічну різницю?
Аліна
Доброго дня. Чи можу я перевестись на магістеріумі в інший ВУЗ після закінчення першого семестру? Спеціальність «Правохоронна діяльність» на «Право». Дякую завчасно!
Вікторія
Чи можна перевестись з ЛНУ в навчальний заклад у Києві за тією ж спеціальністю?
Сєвастєанна
Доброго дня , чи можна здійснити перевод після другого курсу на третій , в інший заклад без сертифікату ЗНО?
Марія
Добрий день! Чи можна перевестися з медицини на стоматолога після першого курсу на другий чи перший.
Созанська Марія
Чи можливий перевід з факультету хореографії на фізкультуру,без ЗНО (нездатна біологія),по академ різниці,дякую
Дмитро
Ви краще скажіть, чому стундетів змушують групою вибирати предмети? Вони мають це індивідуально ж робити!
Fghj
Навчався в коледжі на економіста на бюджеті,поступив в університет в попередньому році на бухгалтера 2 курсу на контракт,трішки получається не вигідно. Яка є ймовірність того що я переведусь на іншу споріднену спеціальність (економіст,менеджмент,маркетинг) або в інший заклад на цю ж спеціальність або вище перераховані на бюджетну форму?
Fghj
Зараз на 2 курсі бухгалтера на платному*
Fghj
Ще питання,чи потрібно буде здавати зно при переведенні,тому що здавав його ще в 2018 році і тільки укр. мову на 2 курсі коледжу. Закінчив коледж добре,середній бал диплому 92/100
Коментувати
Аліна
Доброго дня! Я б хотіла перевестись зі спеціальності Інформаційна, бібліотечна та архівна справа на фінанси і кредит до Львівської Політехніки (зараз КНУКІМ). Зараз навчаюсь на 2 курсі на бюджеті. Чи велика ймовірністт того, що мені відмовлять? І яка можливість вступити на бюджет?
Економіст
Для Аліна: так велика. Це абсолютно не споріднені спеціальності і навіть різні галузі. Вступити на бюджет можна, але, оскільки Ви зараз навчаєтесь на бюджеті, Вам доведеться компесувати державі вартість навчання протягом 2рокіа. Враховуючи різницю між впртістю навчання на бюджеті та на контракті, можливо вигідніще вступати на контракт. Оскільки хочете начатись фвнагсам, ось Вам дз: прорахуйте ймовірність та доцільність (з точки зору економіста) вступу на бюджет.
Коментувати
Микита
будь ласка підскажіть, я навчаюся в КУ Імені Б. Грінченка, але хочу вступити на магістратуру за новою спеціалізацією до іншого вузу - з викладача іноземної мови на журналіста. Чи зможу я отримати диплом магістра за однією спеціалізацією, якщо вже буде диплом бакалавра за іншою? Та чи зможу взагалі вступити в інший вуз за спеціалізацією на 4 рівень акредитації, вже маючи 3 рівень за іншою спеціалізацією? Дякую заздалегідь.
123
Для Микита: якщо хочете навчатись на журналіста, то навчіться працювати з різними джерелами інформації (що Ви мали вже навчитись, коли писали курсові)Немає у Вас ніякого 3-го рівня (за старою системою, яка зараз не діє ІІІ рівень акредитації відповідав кваліфікації спеціаліста, а рівень баалавра - ІІ рівню). А щодо итання, то звісно можете, але для цього вам ще доведеться здати іспит у виші. дивіться умови вступу. А взагалі людина може отримувати освіту хоч і все життя, просто за рахунок бюджету лише раз (за кожним рівнем)
Коментувати
Надія
Будь ласка підскажіть, я навчалася в ХНУ імені Каразіна факультет психології але з деяких причин не закінчила на 4 курсі не здала сесію, спустя 10 років, хочу поновитися у навчанні але в другому інституті близько до дому і на іншу спеціальність вихователь дит.садка. Питання чи я зможу перевестися в інший заклад і на який курс? Дякую за відповідь!
123
Для Надія: ні не зможете. здавайте ЗНО та вступайте на 1 курс
Коментувати
Аліна
Чи можливо перевестись з медичного в інший медичний університет, на ту ж саму спеціальність , на бюджет?
Why
Чи можливо переводитися з МЕД - факультету на БІО в інший навчальний заклад ?
Олена
Проте з серпня 2019 року для переведення ще необхідно мати відповідні сертифікати ЗНО
Оксана
ДОБРИЙ ДЕНЬ.ТАКОЖ ЦІКАВИТЬ ПЕРЕВІД З ОДНОГО ФАКУЛЬТЕТУ (СМЕЦІАЛЬНОСТІ )НА ІНШУ. Медичний університет має якісь свої особливості?Чи перевід як і у інших вишах?Дякую!!!
Катя
Доброго дня, чи можна в медичних закладах перевести студента з медичної психологіії на лікарську справу