Osvita.ua Вища освіта Аудит виявив нестачу землі, що перебуває в управлінні МОН
Аудит виявив нестачу землі, що перебуває в управлінні МОН

Аудитори стверджують, що МОН недостатньо контролює підпорядковані відомству виші

Аудит виявив нестачу землі, що перебуває в управлінні МОН

Аудит Рахункової палати виявив нестачу понад 24 тисячі га землі, що перебувають в управлінні Міністерства освіти і науки України. Про це повідомляє Слідство.Інфо, з посиланням на звіт про аудит МОН, що був оприлюднений наприкінці минулого року.

Зокрема, результати аудиту засвідчили, що Міністерство освіти і науки недостатньо контролює підпорядковані відомству заклади вищої освіти. За інформацією аудиторів, це призвело до суттєвих збитків.

«Міністерство освіти і науки як суб'єкт управління об'єктами державної власності не забезпечило належного виконання покладених на нього повноважень в частині обліку об'єктів державної власності, що перебувають у сфері його управління, та контролю за ефективним використанням та збереженням таких об'єктів», - йдеться в узагальнюючих результатах аудиту.

Аудитори зазначають, що внаслідок відсутності контролю МОН площі земельних ділянок, переданих у 2015 році зі сфери управління Мінагрополітики до сфери управління МОН, станом на 01 квітня 2019 року зменшилися на понад 24,3 га.

При цьому, за визначенням аудиторів, Міністерство освіти і науки не володіє інформацією щодо фактичного стану використання цих земель.

«Результати аудиту 35 закладів вищої освіти, які належать до сфери управління МОН, засвідчили неефективність існуючої в МОН системи управління і внутрішнього контролю за використанням і розпорядженням державним майном, переданим закладам на праві оперативного управління», - повідомляють аудитори Рахункової палати.

Освіта.ua
09.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маргарита Сас
Мон не тільки не контролює землю, а ще й сам себе не контролює. Була сьогодні в міністерстві- половинилюдей немає, ніхто нічогоне знає. В суботу ні міністр , ні зами не з‘являються. Бояться щось підписати,ведуть так, ніби комусь подачку роблять. Міністр і зами бояться освітян, не ведуть прийоми...
Правда Є
Прикрившись мною, молодим спеціалістом без житла, колегою. Наобіцяли квартири. Землю забрали, квартири теж. Синки мера. Нині по документах ВВяпКоледжу земля ’, а в реаліях там 9 поверхівка.. Перевірте. Кричав директор, перед колективом- квартири отримають. Тут заворушилися усі, в чергу внутрішню ставати.. А потім усіх кого можна повиганяв. Війна не закінчилась. Він виганяє пенсіонера викладача з гуртожитку. Отаке керує підготовкою педагогів. Їх багато. Педклан.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!