Аудит виявив нестачу землі, що перебуває в управлінні МОН

Аудитори стверджують, що МОН недостатньо контролює підпорядковані відомству виші

Аудит виявив нестачу землі, що перебуває в управлінні МОН

Аудит Рахункової палати виявив нестачу понад 24 тисячі га землі, що перебувають в управлінні Міністерства освіти і науки України. Про це повідомляє Слідство.Інфо, з посиланням на звіт про аудит МОН, що був оприлюднений наприкінці минулого року.

Зокрема, результати аудиту засвідчили, що Міністерство освіти і науки недостатньо контролює підпорядковані відомству заклади вищої освіти. За інформацією аудиторів, це призвело до суттєвих збитків.

«Міністерство освіти і науки як суб'єкт управління об'єктами державної власності не забезпечило належного виконання покладених на нього повноважень в частині обліку об'єктів державної власності, що перебувають у сфері його управління, та контролю за ефективним використанням та збереженням таких об'єктів», - йдеться в узагальнюючих результатах аудиту.

Аудитори зазначають, що внаслідок відсутності контролю МОН площі земельних ділянок, переданих у 2015 році зі сфери управління Мінагрополітики до сфери управління МОН, станом на 01 квітня 2019 року зменшилися на понад 24,3 га.

При цьому, за визначенням аудиторів, Міністерство освіти і науки не володіє інформацією щодо фактичного стану використання цих земель.

«Результати аудиту 35 закладів вищої освіти, які належать до сфери управління МОН, засвідчили неефективність існуючої в МОН системи управління і внутрішнього контролю за використанням і розпорядженням державним майном, переданим закладам на праві оперативного управління», - повідомляють аудитори Рахункової палати.

Освіта.ua
09.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Напевне всю землю олігархам потрібно віддати? Їм все ще мало. Олігархи все будуть добре контролювати. Нічого людям не дістанеться. Продаємо Батьківщину.
Маргарита Сас
Мон не тільки не контролює землю, а ще й сам себе не контролює. Була сьогодні в міністерстві- половинилюдей немає, ніхто нічогоне знає. В суботу ні міністр , ні зами не з‘являються. Бояться щось підписати,ведуть так, ніби комусь подачку роблять. Міністр і зами бояться освітян, не ведуть прийоми...
Правда Є
Прикрившись мною, молодим спеціалістом без житла, колегою. Наобіцяли квартири. Землю забрали, квартири теж. Синки мера. Нині по документах ВВяпКоледжу земля ’, а в реаліях там 9 поверхівка.. Перевірте. Кричав директор, перед колективом- квартири отримають. Тут заворушилися усі, в чергу внутрішню ставати.. А потім усіх кого можна повиганяв. Війна не закінчилась. Він виганяє пенсіонера викладача з гуртожитку. Отаке керує підготовкою педагогів. Їх багато. Педклан.