Виші можуть отримати доступ до публікацій Springer Nature

Виші чи наукові установи можуть отримати доступ до публікацій відомого видавництва

Виші можуть отримати доступ до публікацій Springer Nature

Усі українські державні та комунальні виші чи наукові установи можуть безкоштовно отримати доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Університети та наукові установи, які раніше оформили доступ через Державну науково-технічну бібліотеку до баз даних Scopus або/та Web of science, отримають доступ до Springer Nature автоматично.

Ті заклади, які не були підключені до Scopus або/та Web of science, мають подати відповідну заявку до ДНТБ.

За словами гендиректора директорату науки МОН Дмитра Чеберкуса, інтеграція українських науковців у світовий дослідницький простір є одним з пріоритетів роботи МОН на найближчі 5 років.

«Звісно, важливим елементом такої інтеграції є вільний доступ українських вчених до результатів роботи їхніх закордонних колег. Ще в травні минулого року ми дали можливість всім вишам та науковим установам – незалежно від відомчого підпорядкування – підключитися до міжнародних баз даних Scopus та Web of science. Передплата була забезпечена коштом бюджету, наразі доступ отримали понад 430 закладів. Тепер ми забезпечили доступ до всіх журналів Springer Nature – одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів», – повідомив Чеберкус.

Він також наголосив, що для українських вчених будуть відкриті саме повні тексти. Такий винятковий доступ до ресурсів провідного наукового видавця організовано вперше за часів незалежності.

«Це – необхідне рішення для української науки, адже Springer Nature є одним з найпопулярніших видавців серед наших авторів-учених. Доступ до повних текстів дозволить їм краще розуміти актуальність тих чи інших досліджень, готувати якісніші статті чи лекції, шукати наукові контакти тощо», – зазначив Дмитро Чеберкус.

Подати заявку на підключення до Springer Nature

Освіта.ua
08.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів