Усі заклади професійної освіти у 2020 році пройдуть аудит

Метою аудиту є визначення закладів, у яких можуть бути сконцентровані ресурси держави

Усі заклади професійної освіти у 2020 році пройдуть аудит

У 2020 році Міністерство освіти і науки проведе аудит усіх закладів професійної освіти, метою якого стане визначення закладів, у яких можуть бути сконцентровані ресурси держави. Про це заявив заступник міністра освіти Петро Коржевський.

Планується, що аудит стосуватиметься понад 740 закладів професійної освіти, що функціонують в Україні.

Аудит складатиметься з двох частин – анкетування закладів та регіональних обговорень.

Наразі Міністерство освіти і науки допрацьовує анкету, що буде розіслана закладам професійної освіти, а також узгоджує зі стейкхолдерами, як саме має проходити аудит.

«Необхідність аудиту в тому, щоб мати об’єктивний зріз серед працюючих закладів. Поставивши усіх в однакові умови оцінки, ми зможемо виявити найбільш спроможних та ефективних. Далі, проаналізувавши результати, ми надамо рекомендації місцевим управлінцям щодо організації роботи мережі. Як результат, конкурентні заклади зможуть отримувати більше ресурсів для розвитку і підготовки учнів», – зазначає заступник міністра Петро Коржевський.

Він також повідомив, що наразі у проекті анкети напрацьовано технічний блок запитань: загальна інформація про заклад, стан приміщень, наявне обладнання, кількість учнів та педагогів, працевлаштування випускників, зокрема, за фахом. Далі туди увійдуть ще кілька блоків, які характеризуватимуть співпрацю із бізнесом, участь у міжнародних та всеукраїнських проєктах, фінансові надходження та видатки.

Розпочати аудит планується у січні 2020 року.

Освіта.ua
23.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів