5 з 11 команд ЄУ визнано кращими у сезоні YEP!Semester
PR

Стартап клуб ЄУ став кращим в Україні за версією мережі бізнес-інкубаторів YEP! та МОН

5 з 11 команд ЄУ визнано кращими у сезоні YEP!Semester

Головний принцип Європейського університету – «Вчись, працюючи!» Від самого моменту заснування 28 років тому заклад створює студентам усі умови для адаптації на реальному ринку праці ще протягом років навчання. Так наші студенти стають практикоорієнтовані та націлені на результат.

Наприкінці 2019 року за результатами року роботи стартап клуб Європейського університету визнаний кращим в Україні серед понад 30-ти стартап клубів за версією мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP! та Міністерства освіти та науки України.

Студенти Європейського університету посіли 2-ге місце у командній бізнес-грі на форумі стартап клубів в Дніпрі наприкінці жовтня 2019 року.

У листопаді 2019 року у Європейському університеті розпочався новий сезон навчання студентів за Міжнародною освітньою програмою «Creative Spark» (Креативна індустрія) від Британської ради, Кінгстонського університету (Лондон) та Tech Startup School Національного університету «Львівська Політехніка». Проект спрямований на розвиток інноваційного підприємницького мислення у студентської молоді та креативної економіки.

У фіналі осіннього стартап сезону YEP!Semester 11 студентських команд Європейського університету представили інноваційні проекти. П’ять команд-переможниць фінального пітчингу визнано найкращими за оцінками журі. Вони в нагороду отримали можливість позаконкурсного навчання у Міжнародній програмі з академічного підприємництва YEP!Starter.

Освіта.ua
23.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів