Osvita.ua Вища освіта Університет ДФС готуватиме фахівців для Мінфіну
Університет ДФС готуватиме фахівців для Мінфіну

Кабмін передав Університет Державної фіскальної служби в управління Міністерства фінансів

Університет ДФС готуватиме фахівців для Мінфіну

11 грудня Кабінет Міністрів передав Університет Державної фіскальної служби в управління Міністерству фінансів. Раніше цей заклад освіти був у підпорядкуванні Державної фіскальної служби.

За словами Державного секретаря Міністерства фінансів Костянтина Ващенка, йдеться не про формальну передачу навчального закладу з одного відомства в інше, а про розширення переліку завдань, які він буде виконувати після переходу.

«У зв’язку з реформою системи управління державними фінансами, яку ми зараз реалізовуємо, у нових висококваліфікованих кадрах та у підвищенні кваліфікації мають потребу всі структури, які підпорядковуються Міністерству фінансів: нова митниця, нова податкова, ДКСУ, служби фінансового моніторингу, і сам Мінфін. Тому набір спеціальностей і предметів буде розширений, а навчальні плани адаптовані до реальних потреб і цілей, які ми ставимо перед собою», - зазначає держсекретар Міністерства фінансів.

Планується, що університет матиме особливі умови навчання. Усі студенти в ньому навчатимуться на контрактній основі і після закінчення зобов’язані будуть відпрацювати три роки за фахом або повернути кошти.

«Ми плануємо застосовувати концепцію дуального навчання: з третього курсу студенти, окрім лекцій, значну частину часу витрачатимуть на практичну роботу і виконуватимуть реальні завдання, щоби після закінчення мати необхідні навички, користуватися спеціалізованим програмним забезпеченням, розуміти нюанси», - пояснює Костянтин Ващенко.

Водночас університет займатиметься розвитком професійних компетентностей тих працівників структур, які вже працюють у системі Мінфіну.

Освіта.ua
13.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Корупція в законі...
Світлана
Щось я не зрозуміла "Усі студенти в ньому навчатимуться на контрактній основі і після закінчення зобов’язані будуть відпрацювати три роки за фахом або повернути кошти." Студенти заплатять свої гроші за навчання, а якщо не відпрацюють "повернуть" іще свої же гроші кому? А хто їх зобовязаний працевлаштувати?
Галина
Для Світлана: як я розумію мова не про навчання за кошти фізичних осіб, а про контракт з Мінфіном, який оплачуватиме підготовку спеціалістів для своїх потреб (тобто навчання за кошти юридичних осіб). У нашому місті завод заключає такі жоговори з абітурієнтами, які будуть навчатимуться в КПІ, отримуватимуть від заводу стипендію, а після того мають повернутись працювати на завод
Коментувати
Чезаре
Це повне «Фе» Мону!! Ніде в світі міністерства не мають своіх вишів. Це найбільш корумпований виш, тепер це буде розсадник бедламу. Слава Азарову і Петі Мельнику!
Наталя
Це, схоже, перша ластівка з дуальної освіти. Подивимось, подивимось... Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!