МОН розпочне проект із протидії гібридним загрозам

МОН разом з українськими та європейськими вишами працюватиме над проектом із протидії гібридним загрозам

МОН розпочне проект із протидії гібридним загрозам

Міністерство освіти і науки разом з 11-ма українськими та європейськими вишами працюватиме над проектом із протидії гібридним загрозам. Про це йшлося під час установчої зустрічі партнерів проекту «Academic Response to Hybrid Threat», що реалізується в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти».

Планується, що результати проекту надалі використають для програм навчання і підвищення кваліфікації педагогів.

За інформацією МОН, над втіленням проекту працюватимуть 7 українських вишів, зокрема, Харківський національний університет радіоелектроніки, Український католицький університет, Державний університет інфраструктури та технологій, Національний університет «Острозька Академія», Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Горлівський інститут іноземних мов «Донбаський державний педагогічний університет».

Від європейських партнерів до складу консорціуму увійшли Університет Ювяскюля, Вища інженерна школа Франції, Університет Коїмбри та Університет Тарту.

Передбачається, що виконавці проекту працюватимуть над розбудовою безпечного громадянського середовища в Україні.

Окрім того, проект має запровадити міждисциплінарні та короткострокові сертифіковані освітні програми, спрямовані на протидію гібридним загрозам, розбудову експертної інфраструктури для проведення міждисциплінарних досліджень і дослідницько-орієнтованих занять.

Навчальні модулі з інформаційної безпеки будуть побудовані із застосуванням технологій превентивного навчання, які використовуються у системах штучного інтелекту країн Європейського Союзу.

Проект триватиме впродовж 2019-2022 років.

Освіта.ua
10.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правда
Нашли самые грантоедские вузы и вперёд бабки пилить. Гибриды хреновы.
unforgiven 2
Головна гібридна загроза, на даний момент, займає посаду міністра освіти і науки України.