Держава має намір інвестувати у профосвіту

Наразі тривають переговори з депутатами щодо можливості збільшення інвестицій

Держава має намір інвестувати у профосвіту

Держава має намір у бюджеті 2020-го року збільшити інвестиції у створення навчально-практичних центрів закладів профосвіти щонайменше до 100 млн грн у рік. Про це розповіла міністр освіти і науки Ганна Новосад під час перебування у Львові.

За її словами, наразі тривають переговори з народними депутатами щодо можливості збільшення таких інвестицій до 250 млн грн.

«Я б хотіла, щоб ми не лише збільшили інвестицію у професійну освіту, а й зробили увесь процес більш ефективним. Зараз ми й так невеликі гроші роздаємо на запит областей мізерними кошиками. Було б правильно, аби ми на конкурсі обирали заклади, куди разом з роботодавцями та регіонами інвестували спільно для дійсно нової якості освіти», — відзначила Ганна Новосад.

Вона додала, що порядок такого конкурсного відбору наразі розробляється і буде презентований найближчим часом.

Наразі в українських закладах професійної освіти вже відкрито понад 230 навчально-практичних центрів, де учні працюють із сучасною технікою та матеріалами. З них 145 обладнані коштом державного бюджету, а ще майже 90 — за кошти бізнесу та соціальних партнерів.

Освіта.ua
25.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Інвестують а роботи як не було так і не має піся буть-якого навчального закладу.
Мастер
/Держава має намір у бюджеті 2020-го року збільшити інвестиції у створення навчально-практичних центрів закладів профосвіти щонайменше до 100 млн грн у рік. По текущему курсу порядка 9 млн. долларов на ВСЮ страну. За такие деньги при готовых зданиях и коммуникациях можно сделать ОДИН центр по ОДНОМУ профилю. Еще и долги останутся. Вывод: профанация чистой воды.
45215
30 років вже інвестують
Вчитель
Має намір... але не інвестує! Бу-га-га! Як казав Клоун Зеля: "Я вам нічєво нє абєщал!"